Reklama

Reklama

Polska na 7. miejscu wśród krajów odwiedzanych przez UFO. Kosmici pojawili się też w Łódzkiem?!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Polska na 7. miejscu wśród krajów odwiedzanych przez UFO. Kosmici pojawili się też w Łódzkiem?! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Wierzycie w zjawiska paranormalne? Jeśli nie, to chyba najwyższy czas uwierzyć – CIA opublikowała niedawno szokujące informacje dotyczące spotkań z UFO na całym świece. Okazuje się, że jesteśmy jednym z krajów w których kosmici pojawiali się najczęściej. Nawet jedna z miejscowości w Łódzkiem znajduje się na tej liście.

Reklama

UFO odwiedziło Polskę na średnio 21 minut

Polska znalazła się na 7. miejscu najnowszego zestawienia portalu PsychicWorld.com, pod względem średniej długości trwania wizyt UFO w różnych zakątkach świata. O sprawie pisze Kutnowskie Centrum Informacyjne. Jeśli chodzi o ilość ich wizyt uplasowaliśmy się na 15. miejscu wśród 48 krajów opisanych w rankingu. Zestawienie powstało na podstawie dokumentów dotyczących spotkań z UFO opublikowanych przez CIA.

!reklama!

Jak podaje serwis Antyradio.pl „UFO najczęściej w Europie było widziane w Irlandii (105 przypadków), Francji (71 przypadków) oraz Hiszpanii (70 przypadków). W Polsce widziano je tylko 26 razy”, co zapewnia nam 15. miejsce pod względem liczby takich wizyt. 

Wyższą pozycję zajmujemy w rankingu długości trwania „odwiedzin kosmitów”. Pierwsza dziesiątka prezentuje się w tym przypadku w ten sposób:

  1. Monako (45 minut)
  2. Liechtenstein (39 minut)
  3. Łotwa (24 minuty)
  4. Ukraina (22 minuty)
  5. Grecja (21 minut)
  6. Włochy (21 minut)
  7. Polska (21 minut)
  8. Bułgaria (21 minut)
  9. Kazachstan (20 minut)
  10. Norwegia (20 minut)
Polecamy: Łódź i województwo na alei tornad. Czy mamy się czego bać?

Wizyta kosmitów w Kutnie

Warto przypomnieć w tym miejscu przypadek z Kutna, kiedy to jeden z mieszkańców twierdził, że widział kosmitów. O tym zjawisku pisał serwis UFO Alarm – autorzy donosili wówczas, że zaobserwowano w Kutnie niezidentyfikowany obiekt latający. Historię opisywali jako „osobliwą”, „nietypową” i „ciekawą”.

Jeden ze świadków, który szedł przez park Traugutta w Kutnie słyszał dziwny dźwięk -  jakby "muzykę z głośników słyszaną przez grubą rurę, z jakimś dziwnym pogłosem". Nie mógł jednak zlokalizować jego źródła. Po wyjściu z parku zobaczył unoszący się nad jednym z bloków przy ul. Długosza obiekt w kształcie kawałka pizzy. Osobliwy twór miał zmieniać kolory i po około 2 minutach odlecieć. 

- Było widać, że to duży obiekt stojący w miejscu. Widać było, że zmienia kolory – opisywał świadek. 

W Polsce doszło do wielu ciekawych zdarzeń z UFO w roli głównej. Niewątpliwe jednym z najsłynniejszych jest spotkanie z 1978 roku w Emilcinie. Na pamiątkę tego zdarzenia, z inicjatywy członków Fundacji Nautilus, postawiono tam pomnik informujący o wylądowaniu UFO.

Szeroko znany jest też przypadek z gdyńskiego portu, gdzie niezidentyfikowany obiekt w kształcie spodka runął wprost do Bałtyku, a także tajemnicze kręgi w zbożu, które od kilkudziesięciu lat obserwuje się we wsi Wylatowo. 

Doniesień o odwiedzinach kosmitów jest coraz więcej – pojawili się już ponoć we Władysławowie, Radzionkowie, Legionowie, Oświęcimiu. Pozostaje tylko jedno pytanie: wierzyć czy nie? 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy