Reklama

Reklama

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska o wyborach, wozach strażackich i nagrodach za dobrą frekwencję [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska o wyborach, wozach strażackich i nagrodach za dobrą frekwencję [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Zbliżające się wybory prezydenckie są dobrą okazją do promocji postaw obywatelskich i zachęcania mieszkańców do wzięcia udziału w głosowaniu. Okazję taką wykorzystała także prezydent Hanna Zdanowska, która przedstawiła kilka propozycji wpisujących się w promocję aktywności wyborczej mieszkańców. Pani prezydent odniosła się także do kilku istotnych spraw związanych z procedurami i bezpieczeństwem uczestników wyborów.

Reklama

60 procent to próg, który powinni przekroczyć łodzianie w nadchodzących wyborach, by móc skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez zarząd miasta, jako nagrody za osiągnięcie wyznaczonego celu. Prezydent Hanna Zdanowska nie zna jeszcze terminu weekendu szalonych atrakcji, ale zapewnia, że dobrej zabawy i mnóstwa możliwości nie zabraknie. Całość obietnicy oparta jest na miejskich placówkach kultury, rozrywki i rekreacji, a wejście na miejskie obiekty w wyznaczonym w przyszłości terminie będzie kosztowało symboliczną złotówkę.

Prezydent Zdanowska odniosła się także do spraw bieżących, przede wszystkim do frekwencji w komisjach wyborczych i do problemów, którym musiał sprostać samorząd, by wypełnić Kodeks Wyborczy. Prezydent nie kryła także zadowolenia z faktu, że wielu łodzian podało nasze miasto jako miejsce swojego pobytu i głosowania. Nie zabrakło też komentarzy wobec zapowiedzi przekazania wozów strażackich do miejscowości o największej frekwencji wyborczej, ale tylko do miejscowości nie większych niż 20 tys. mieszkańców.

Konferencja prasowa prezydent Hanny Zdanowskiej w sprawie wyborów prezydenckich

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy