Siatkarki z Developres Bella Dolina Rzeszów za silne dla Grot Budowlani Łódź [GALERIA]

Wiadomości Łódź Łódzkie siatkarki rozegrały kapitalną trzecią partię, ale to nie wystarczyło, żeby powalczyć jak równy z równym z jedną z najlepszych drużyn w kraju.

Za nami mecz siatkówki Grot Budowlani Łódź – Developres Bella Dolina Rzeszów. Niestety łodzianki nie dały rady wicemistrzyniom Polski. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.

Łodzianki poirytowane rozstrzygnięciem drugiego seta i wzięły ostro do pracy

Jak informuje portal, Łódzki Sport, pierwszego seta od samego początku lepiej zaczęły rzeszowianki. Po ataku byłej EłkaesiankiAny Kalandadze Developres prowadził już 9:3. Z takim rywalem jak wicemistrzynie Polski odpowiednie wejście w seta jest bardzo ważne i Budowlane się o tym przekonały. Podopieczne Stéphane’a Antigi wygrały 25:18.

Łodzianki przypilnowały początku drugiego seta i nie pozwoliły odskoczyć rzeszowiankom. Budowlane prowadziły nawet 15:14, ale wtedy wyższy bieg wrzucił Developres Bella Dolina Rzeszów. Goście zdobyli pięć punktów z rzędu i odskoczyły podopiecznym Macieja BiernataDevelopres znów triumfował dość pewnie 25:19.

Łodzianki poirytowane rozstrzygnięciem drugiego seta wzięły się ostro do pracy. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule Piotra Grymma na portalu Łódzki Sport.

Artykuł pochodzi z portalu tuzgierz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.