Reklama

Reklama

Staranowana przez ciężarówkę kobieta otrzyma zadośćuczynienie. Sąd przyznał jej 160 tysięcy złotych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Staranowana przez ciężarówkę kobieta otrzyma zadośćuczynienie. Sąd przyznał jej 160 tysięcy złotych - Zdjęcie główne

Staranowana przez ciężarówkę kobieta otrzyma zadośćuczynienie. Sąd przyznał jej 160 tysięcy złotych TuŁódź Wiadomości łódzkie Łódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Sąd Okręgowy w Łodzi przyznał łodziance  w wieku przedemerytalnym zadośćuczynienie w wysokości 160 tysięcy złotych. Kobieta domagała się się pierwotnie 336 tysięcy, ale i tak może być zadowolona z orzeczenia sądu, bowiem pierwotnie otrzymała od ubezpieczyciela 16 tysięcy.

Reklama

Przypomnijmy, że do wypadku doszło cztery lata temu. Wówczas seniorka została potrącona przez ciężarówkę. Uderzenie było na tyle mocne, że łodzianka z samego wypadku nic nie pamięta. 

!reklama!

W wyniku zdarzenia doszło m.in. do złamania trzonu lewej kości ramienia. Poszkodowana doznała również urazu głowy ze złamaniem kości potylicznej po stronie prawej przechodzącym na podstawę czaszki, stłuczenia mózgu i móżdżku, rany lewej okolicy ciemieniowej głowy z krwiakiem tkanek miękkich, krwiaków przymózgowych oraz pourazowego krwawienia podpajęczynówkowego.

Obrażenia odniesione podczas wypadku sprawiły, że poszkodowana cierpi z powodu pourazowych bóli i zawrotów głowy, ma zaburzenia węchu, także pogorszył się jej słuch.

Biorąc pod uwagę długą listę obrażeń rowerzystki uznał, że kobieta doznała utraty zdrowia oszacowanej przez sąd na 25 proc. Wyrokiem sądu kobieta otrzymała 160 tys. zł zadośćuczynienia za doznane krzywdy, cierpienie fizyczne i psychiczne. Wyrok nie jest prawomocny.

źródło: Express Ilustrowany

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy