Reklama

Reklama

Start remontu ul. Konstytucyjnej. Al. Śmigłego Rydza jednak bez obiecywanej na dziś linii 14 [08.11.2021]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UMŁ

Start remontu ul. Konstytucyjnej. Al. Śmigłego Rydza jednak bez obiecywanej na dziś linii 14 [08.11.2021]  - Zdjęcie główne

Sprawdźcie poranną aktualizację informacji z łódzkich dróg w poniedziałek 8 listopada. | foto UMŁ

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Jeśli chcecie wiedzieć, co dzieje się na łódzkich drogach, które ulice omijać jadąc do pracy i gdzie aktualnie trwają remonty, to sprawdźcie nasz codzienny raport. Dwa razy dziennie w pigułce przedstawiamy najważniejsze informacje, dot. zakorkowania i utrudnień na drogach w Łodzi.

Reklama

Remont ul. Konstytucyjnej. Utrudniania w ruchu i zmiany w MPK Łódź

Remont obejmuje nie tylko wymianę nawierzchni jezdni pomiędzy ul. Pomorską a ul. Małachowskiego, ale też skrzyżowania ul. Konstytucyjnej  z ul. Małachowskiego i ul. Narutowicza wraz z krótkim odcinkiem tej ostatniej – do zejścia torowiska w jezdnię przy ul. Krzywickiego. 

Na czas prac drogowych ul. Konstytucyjna będzie nieprzejezdna w obu kierunkach. Jadąc ul. Niciarnianą od ronda Grembach rejon robót należy omijać jadąc ul. Czechosłowacką i ul. Edwarda do ul. Pomorskiej. Ul. Narutowicza, przy ul. Krzywickiego, stanie się drogą bez wylotu i będzie służyć tylko wjazdom docelowym na osiedle.

Częściowo zachowany zostanie przejazd ul. Małachowskiego – na wprost przez skrzyżowanie z ul. Konstytucyjną. Zmiany w organizacji ruchu obejmują również parkowanie, bo na ul. Konstytucyjnej – ze względu na kursowanie autobusów i dodatkowy ruch pojazdów na ul. Krzywickiego i Małachowskiego – zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się i postoju.

Zmienioną trasą kursować będą autobusy linii 58 i N7. Linia 58 pojedzie ulicami: Narutowicza, Krzywickiego i Małachowskiego, a linia N7 kursować będzie ulicami: Narutowicza, Kopcińskiego i Pomorską. Objazdy będą obowiązywać w obu kierunkach.

Dla linii 58 powstanie para przystanków na ul. Krzywickiego przy ul. Tkackiej.

Al. Śmigłego Rydza. Pasażerowie MPK Łódź nie pojadą linią nr 14

W czwartek 4 listopada Zarząd Dróg i Transportu zapowiedział, że od poniedziałku 8 listopada po Rydza-Śmigłego kursować ma tramwaj linii 14, który wróci na swoją trasę:

DW. ŁÓDŹ DĄBROWA - Dąbrowskiego, Śmigłego Rydza, Piłsudskiego, Piotrkowska Centrum, Mickiewicza, Bandurskiego, Karolewska, Bratysławska – KAROLEW. 

Niestety linia 14 nie będzie dziś kursować trasą zapowiedzianą przez ZDiT. Wciąż nie wraca na al. Śmigłego-Rydza. Poinformował o tym po północy 8 listopada ZDiT. 

Sprawdź, co dzieje się na łódzkich drogach w poniedziałek 8 listopada o 7:30

Korkuje się rondo solidarności szczególnie od strony al. Palki. 

Na al. Piłsudskiego korkuje się przy ul. Niciarnianej. Sama ulica też korkuje się przy skrzyżowaniu z aleją. 

Ogromne korki na ul. Przędzalnianej przy dojeździe do Piłsudskiego. 

Korkuje się ul. Tatrzańska przy dojeździe do Przybyszewskiego. Duży ruch na skrzyżowaniu al. Śmigłego Rydza z Przybyszewskiego. 

Przestoje w ruchu na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z Bandurskiego. Dużo samochodów także na al. Mickiewicza przy dojeździe do skrzyżowania. 

Korki w Łodzi w poniedziałek o godz. 15:20

Ciasno na al. Włókniarzy od Struga do Legionów.

W cierpliwość trzeba się uzbroić na Wróblewskiego.

Ciasno na Konstantynowskiej.

Spory ruch na Kościuszki, Gdańskiej, Żeromskiego, Zachodniej i Wschodniej.

Zator przy dojeździe do Ronda Solidarności.

Korek na Niciarnianej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy