Reklama

Reklama

Szansa dla bezrobotnych z obszarów rewitalizowanych. Kilkadziesiąt tysięcy złotych czeka na chętnych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Szansa dla bezrobotnych z obszarów rewitalizowanych. Kilkadziesiąt tysięcy złotych czeka na chętnych - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Osoby, które ukończyły 30 lat i mieszkają na obszarze rewitalizacji Miasta Łodzi i jednocześnie pozostają bez pracy, mogą ze wsparcie finansowym otworzyć własną działalność gospodarczą.

Reklama

Program „Zysk przedsiębiorczości - wsparcie przedsiębiorczości na obszarze rewitalizacji Miasta Łodzi” to oferta dla osób pozostających trwale bez pracy i zamieszkujące tereny rewitalizowane lub osoby przesiedlone z terenów rewitalizowanych.

Grupa docelowa projektu to:

osoby w wieku 30 lat i więcej, pozostających bez pracy (bezrobotne i bierne zawodowo) zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gosp.(DG) i znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy: 

  • osoby po 50. r. ż.
  • osoby długotrwale bezrobotne
  • kobiety
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • osoby o niskich kwalifikacjach. 
  • oraz bezrobotni mężczyźni w wieku 30 - 49 lat, którzy nie należą do w/w grup - maksymalnie 20% ogólnej liczby osób bezrobotnych objętych wsparciem.
W ramach projektu będzie można przez szkolenia i uzyskać doradztwo w liczbie 60 godzin, stypendium szkoleniowe, dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej oraz finansowe wsparcie pomostowe przez 12 miesięcy. Dotacja na uruchomienie działalności gospodarczej to 23050 zł a finansowe wsparcie pomostowe to 2250 zł co miesiąc przez 1 rok.

Szczegóły są do znalezienia na stronie operatora projektu. Zapisy przyjmowane są w biurze przy ul. Kościuszki 93, lok. 1 (budynek British Centre).

Źródło: UMŁ, mat. organizatora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy