Reklama

Reklama

Te ubezpieczenia chronią także w razie koronawirusa

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Te ubezpieczenia chronią także w razie koronawirusa - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W związku ze sporą liczbą pytań klientów, którzy są zaniepokojeni pojawieniem się nowego wirusa, Ergo Hestia oficjalnie potwierdziła...

Reklama

Te ubezpieczenia chronią także w razie koronawirusa

W związku ze sporą liczbą pytań klientów, którzy są zaniepokojeni pojawieniem się nowego wirusa, Ergo Hestia oficjalnie potwierdziła, że w ramach pakietów Ergo Podróż i Ergo 4 ochrona obejmuje również zarażeniem koronawirusem.

!reklama!

Ubezpieczyciel podkreśla, że tego typu zakażenia (także z uwzględnieniem nagłego pogorszenia stanu zdrowia) znajdują się już w zakresie każdego wariantu ubezpieczenia. Istotne jest przy tym to, że nie ma konieczności wykupienia żadnych dodatkowych rozszerzeń.
Ergo Hestia wyjaśnia również, że w Ergo Podróż ubezpieczony, który zostałby zarażony koronawirusem, może liczyć na pomoc medyczną do wysokości sumy ubezpieczenia kosztów leczenia, zgodnie z wybranym wariantem ubezpieczenia, a więc: 200 tys. zł, 500 tys. zł lub 1 mln zł.

Transport w cenie

Jeśli konieczny byłby transport poszkodowanego do kraju, to jego koszty nie skonsumują sumy ubezpieczenia przeznaczonego na leczenie medyczne. Dodatkowo, w przypadku rezygnacji ubezpieczonego z wyjazdu, istnieje też możliwość anulowania polisy. Warto również pamiętać, że ochrona nie posiada limitów ze względu na region czy ostrzeżenia na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Z kolei indywidualne ubezpieczenie na życie Ergo 4, może mieć  zastosowanie na wypadek niezdolności do pracy lub śmierci klienta. W ramach tej polisy dostępne jest również ubezpieczenie Best Doctors, które gwarantuje organizację i pokrycie kosztów leczenia za granicą nawet do 2 mln euro.


Źródło: Gazeta Ubezpieczeniowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy