Reklama

Tramwaje MPK Łódź przeciekają w czasie letniego deszczyku. Przy ulewie byłby potop [list do redakcji | wideo]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Screen YT

Tramwaje MPK Łódź przeciekają w czasie letniego deszczyku. Przy ulewie byłby potop [list do redakcji | wideo] - Zdjęcie główne

Łodzianin opowiada, jak jeździ się MPK Łódź w trakcie deszczu | foto Screen YT

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Komunikacja miejska w Łodzi to temat długi i szeroki, a na pewno wzbudzający emocje. Po raz kolejny napisał do nas pan Jerzy z Zarzewa, który nie wspomina dobrze podróży tramwajem linii 2 w ciągu minionych deszczowych dni. Łodzianin jest oburzony obnażonym niepogodą stanem technicznym pojazdu MPK Łódź. Na dowód pokazuje filmik ze swojej podróży.

Pasażer MPK Łódź: Przy mocniejszym deszczu łódzkie tramwaje są regularnie zalewane

„Po raz kolejny zwracam się do redakcji z problemem związanym z transportem publicznym w Łodzi. Ostatnim razem odnosiłem się do kwestii związanej z przejazdem nowymi tramwajami na fragmencie al. Śmigłego-Rydza między Przybyszewskiego i Dąbrowskiego. Tam nowsze pojazdy kompletnie nie radzą sobie z pokonaniem starego odcinka torów, a w tramwaju buja tak, że pasażerowie ledwo mogą usiedzieć na swoich miejscach. 

Tym razem podsyłam filmik z jednego z tramwajów linii 2, którym ostatnio jechałem w trakcie deszczu. Na nagraniu widać, jak regularnym strumieniem woda kapie na podłogę. Na szczęście jechałem w porze kiedy ruch jest mniejszy i żadna osoba nie musiała stać ani siedzieć w pobliżu kapiącej wody. Deszcz lał się także po nieszczelnych oknach i zbierał w uszczelkach.

Chcę podkreślić, że w trakcie mojej podróży padał deszcz, ale nie była to burza. To był tylko letni deszczyk! Przy ulewie wagon w tym miejscu byłby całkowicie zalany.  

To naprawdę niedopuszczalne i bardzo smutne, że w Łodzi mamy w użytku tramwaje, które są w takiej kondycji. Oczywiście to tylko przykład z jednej podróży, ale wszyscy wiemy, że przy mocniejszym deszczu łódzkie tramwaje są regularnie zalewane. Trudno o osobę, która na codzień korzysta z MPK Łódź i nigdy nie zmoczyła sobie ramienia czy plecaka. To żart, że maszyny w takim stanie regularnie dopuszczane są do użytku. 

Żeby nie pozostać gołosłownym do listu tradycyjnie dołączam filmik.”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy