Reklama

Reklama

To był ostatni dzień Sukcesji. Lawina komentarzy. Fala protestów i wyrazy rozczarowania [ZDJĘCIA]

Opublikowano: wt, 30 cze 2020 13:36
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Decyzja o zamknięciu galerii Sukcesja w Łodzi wywołała prawdziwą lawinę komentarzy na naszym portalu. Można by to określić, jako falę Waszych protestów i wyraz rozczarowania.

Tylko jeszcze dziś otwarte było jedno z największych łódzkich centrów handlowych - Sukcesja. W związku z brakiem porozumienia Rady Wierzycieli obiekt zostanie zamknięty.

!reklama! 

„Szkoda, Sukcesja chyba była najprzyjemniejszym miejscem (spośród galerii handlowych) na spędzanie czasu w Łodzi, ale to przez to że nie było w niej tłumów, a wręcz pustki”- napisał Adrian komentując artykuł o zamknięciu galerii.

Fakt, Sukcesja wyróżniała się tym, że nie było w niej kolejek, nawet przed świętami, kiedy łodzianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości robili ogromne zakupy. Sukcesja wabiła spokojem i brakiem tłumów.

Pewnie to właśnie ją zamordowało
„Jak to jest - „Manu” nie ogarnia ilości klientów a tu „Sukcesja” powinna rozładować trochę ludzi, tymczasem pierwsze wrażenie było kiepskie i już tak zostało.... Zawsze zbyt łyso jakoś tam było...” - dodaje w komentarzu Radek. Kasia zaś pyta -  No może już wystarczy tych centrum handlowych w Łodzi. Czy nie milej byłoby robić zakupy na Piotrkowskiej jak kiedyś?

Anna także zmartwiła się zamknięciem galerii
„W tak zwanej Europie Zachodniej w miastach powyżej 400 tysięcy mieszkańców jest zazwyczaj jedna duża galeria handlowa i wiele dużych sieciówek w pasażu handlowym na głównej ulicy. Ewentualnie markety budowlane, elektroniczne czy Deichmann występują w większej ilości :). Więc chyba w Łodzi galerii handlowych jest za dużo. Ten proces rozpoczął się już wcześniej, gdy z tak zwanych pasaży przy marketach zaczęły znikać sieciówki.  Szkoda, bo lubiłam Sukcesję” - pisze Anna.

Na upadłość właściciela Sukcesji złożyła się także pandemia koronawirusa. Zarząd Fabryki Biznesu zaznaczał, że tarcza antykryzysowa nie objęła centrów handlowych żadnym programem osłonowym – pisaliśmy w sobotę. Dziś – we wtorek 30.06 nie można się było dodzwonić pod żaden z numerów Fabryki Biznesu.

„Szkoda, że wyciągnęli kilka milionów dotacji na "rewitalizację", którą okazało się być zburzenie fabryki” - spuentował tę sytuację nasz czytelnik Jan.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.