Reklama

Reklama

Uniwersytet Łódzki. 120 000 zł na zapomogi dla studentów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Uniwersytet Łódzki. 120 000 zł na zapomogi dla studentów - Zdjęcie główne

Studenci w auli UŁ (fot. uni.lodz.pl)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Uniwersytet Łodzi przyznał pierwsze zapomogi związane z trudną sytuacją studentów po wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego. 

Reklama

Studenci od 4 tygodni składali wnioski, przesyłając uzasadnienia oraz dokumentację świadczącą o utracie dochodu swojego, bądź rodziny. Przedstawiali także inne okoliczności życiowe, w których się znaleźli obecnie.

!reklama!

W ostatnich tygodniach spłynęło blisko 150 wniosków od studentów i doktorantów. Zostało przyznanych 140 zapomóg na łączną kwotę 120 tys. złotych. Zapomogi zostały przyznane, w 95% przypadków, w najwyższej stawce - 1.000 zł.

Dla porównania - w całym 2019 roku wypłacono 80 tys. złotych na zapomogi.

Jak poinfomorwał rzecznik prasowy Uniwersytetu Łódzkiego, zapomogi, zgodnie z harmonogramem wypłat, zostały wypłacone w piątek 24.04, wraz z innymi świadczeniami stypendialnymi.

Źródło: Uniwersytet Łódzki

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy