Reklama

Reklama

Uwaga! Konkurs z TuŁódź. Wygraj zaproszenia do Roboparku w Łodzi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Uwaga! Konkurs z TuŁódź. Wygraj zaproszenia do Roboparku w Łodzi - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź TuŁódź ma kolejną niespodziankę dla Czytelników. Wejściówki do Roboparku. Roboty z całego świata czekają na łodzian. Wystawę można zwiedzać do 28 marca. Przeczytajcie koniecznie, co zrobić, by wygrać bilet wstępu.

Reklama

Wystawa „Robopark” w Łodzi

Wystawa „Robopark” w Łodzi – to naukowe, rozrywkowo-edukacyjne wydarzenie i świetna zabawa dla całej rodziny.

!reklama!

Dzięki użyciu najnowszej technologii, każdy odwiedzający będzie miał możliwość wejścia w interakcję z robotami z całego świata, zobaczenia prawdziwego teatru robotów, nauczenia się sterowania dronem, zanurzenia się w świat wirtualnej rzeczywistości i zmuszenia przedmiotów do lewitacji za pomocą siły umysłu.

Zdjęcia z wystawy możecie zobaczyć w artykule poniżej

Polecamy: Czas pogadać z robotami. ROBOPARK w Łodzi ponownie otwarty! [zdjęcia]

Konkurs dla Czytelników TuŁódź

Do rozdania mamy pięć pojedynczych wejściówek do Roboparku w D.H. Central 2 przy al. marszałka Józefa Piłsudskiego 6 (piętro 2).

Zasady konkursu są proste, Aby wziąć udział w konkursie należy: zostawić reakcję „❤️" pod postem na Fb, udostępnić go na swoim Fb, odpowiedzieć w komentarzu na pytanie konkursowe: ile robotów jest na wystawie w Roboparku

Nagrodami ze zdjęcia obdarujemy pięć pierwszych osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi. 15 marca zwyciężczynie i zwycięzców poinformujemy o wygranej poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. Jeden uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w konkursie.

Konkurs trwa od momentu ogłoszenia go na Facebooku do 14 marca do północy. Odpowiedź na pytanie znajdziecie na TuŁódź.pl.

Regulamin konkursu TuŁódź

REGULAMIN

Konkurs "Bilety do Roboparku"

§ 1

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu "Bilety do Roboparku", zwanego dalej „Konkursem”, jest portal TuŁódź, adres: 90-403 Łódź ul. Zachodnia 70, zwany dalej „Organizatorem”.

2. Konkurs trwa od daty ogłoszenia do północy 14 marca 2021 r. na profilu TuŁódź na Facebooku.

3. Celem Konkursu jest obdarowanie łodzian wejściówkami do Roboparku

§ 2

Uczestnictwo w Konkursie

1. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie o pełnej zdolności do czynności prawnych.

2. Każdy biorący udział w Konkursie może zostać nagrodzony tylko jeden raz.

3. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

4. Wzięcie udziału w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją jego Regulaminu.

§ 3

Zasady udziału w Konkursie

1. Zasady konkursu są proste, Aby wziąć udział w konkursie należy: zostawić reakcję „❤️" pod postem na Fb, udostępnić go na swoim Fb, odpowiedzieć w komentarzu na pytanie konkursowe: ile robotów jest na wystawie w Roboparku

2. Nagrodami ze zdjęcia obdarujemy pięć pierwszych osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi. 15 marca zwyciężczynie i zwycięzców poinformujemy o wygranej poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. Jeden uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w konkursie.

2. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez portal TuŁódź na Facebook’u w prywatnych wiadomościach zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

3. Nagrodą w Konkursie będzie w sumie pięć pojedynczych wejściówek do Roboparku.

4. Nagrody będzie można odebrać osobiście, za pokwitowaniem w siedzibie redakcji TuŁódź 90-401 Łódź ul. Zachodnia 70.

5. Laureat ma prawo odebrać nagrodę do 19 marca (godz. 8-16) w siedzibie redakcji przy ul Zachodniej 70 w Łodzi. Od 11 marca 2021 r. w przypadku nieodebrania nagrody, zwycięzca traci do niej prawo.

6. Organizator nie bierze odpowiedzialności za brak możliwości:

a. przekazania nagrody z powodu podania przez uczestnika błędnych danych osobowych, zmiany danych osobowych uczestnika, o której Organizatorzy nie zostali poinformowani

b. poinformowania uczestników o nagrodach i sposobach ich wydania z przyczyn niezależnych od Organizatora.

§ 4

Postanowienia końcowe

1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji, na każdym etapie trwania Konkursu, uczestników postępujących w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.

2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym zakresie pod warunkiem, że nie naruszy to praw nabytych uczestników Konkursu. W takim przypadku zmieniony regulamin zostanie zamieszczony na stronie tulodz.pl.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny w siedzibie redakcji TuŁódź adres: 90-403 Łódź ul. Zachodnia 70 oraz na stronie internetowej tulodz.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy