Reklama

Reklama

Uwaga zmiana organizacji ruchu w centrum Łodzi – Bieg Fabrykanta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Uwaga zmiana organizacji ruchu w centrum Łodzi – Bieg Fabrykanta - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Z powodu Biegu Fabrykanta, który odbędzie się w sobotę 24 sierpnia br., ulegnie zmianie organizacja ruchu w okolicach Księżego Młyna w Łodzi.

Reklama

W związku z imprezą sportową na jezdniach i w komunikacji miejskiej zostały zaplanowane zmiany. Bieg ma się rozpoczą o godz. 18.30 na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ulicy Tymienieckiego.

Biegacze będą się przemieszczali ulicami: Tymienieckiego, Magazynową, Fabryczną, Targową, Kilińskiego (pas w kier. Al. Piłsudskiego), Fabryczną, Targową, Al. Piłsudskiego (prawy pas ruchu w kierunku Widzewa), Przędzalnianą i Tymienieckiego, na powrót do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

 • Ulice, które będą zamknięte w godzinach: od 17.30 do 20.30: Tymienieckiego, Magazynowa, Fabryczna, Targowa, Kilińskiego, Piłsudskiego, Przędzalniana.
 • Ulice, które będą zamknięte w godzinach: 15.00 do 20.30: Tymienieckiego pomiędzy Kilińskiego, a Magazynową.
Zmienioną trasą pojedzie też komunikacja miejska

Linie tramwajowe 1 oraz 5 będą kursowały zmienioną trasą w godzinach, od 17.30 do 20.30, natomiast linia autobusowa 55 - od 15.00 do 20.30.

 • Linia 1 
  RADIOSTACJA - Narutowicza, Tramwajowa, Węglowa, Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Piłsudskiego, Piotrkowska Centrum, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowska, Przybyszewskiego, Kilińskiego - DW. ŁÓDŹ CHOJNY
  Zmiana obowiązuje w obu kierunkach.
 • Linia 5 
  DW. ŁÓDŹ FABRYCZNA - Kilińskiego, Piłsudskiego, Piotrkowska Centrum, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowska, Pabianicka, Paderewskiego, Rzgowska - KURCZAKI
  Zmiana obowiązuje w obu kierunkach.
 • Linie 55A i 55B
  Autobusy z Retkini pojadą bez zmian do skrzyżowania Tymienieckiego / Kilińskiego, a następnie Kilińskiego i Przybyszewskiego, gdzie wrócą na swoją trasę. Zmiany obowiązują w obu kierunkach.
Źródło: UMŁ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy