Reklama

Reklama

W samej Łodzi Poczta Polska szuka prawie 50 pracowników. Ile można zarobić?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiały partnera

W samej Łodzi Poczta Polska szuka prawie 50 pracowników. Ile można zarobić? - Zdjęcie główne

Praca Łódź. Poczta Polska szuka pracowników | foto Materiały partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Czas świąt to okres wzmożonej pracy dla firm kurierskich i pocztowych. To sprawia, że niemal każdego roku poszukiwani są tymczasowi pracownicy, którzy chcieliby sobie dorobić przed świętami. Nie inaczej jest w tym roku. W Łodzi Poczta Polska wciąż poszukuje prawie 50 pracowników.

Reklama

Jest praca w Łodzi. Poczta Polska szuka pracowników

Ze względu na sytuację pandemiczną w Polsce, Poczta Polska S.A. spodziewa się istotnego wzrostu popytu na usługi kurierskie i paczkowe podczas najbliższego okresu świątecznego, o co najmniej 60% w stosunku do miesięcy wcześniejszych. Poczta Polska przygotowuje się do obsłużenia nawet dwukrotnie większej liczby przesyłek niż przeciętnie notowanych wielkości w roku.

– Poczta Polska zamierza zatrudnić ok. 1500 pracowników do pracy w sortowniach oraz kierowców. W ramach kampanii rekrutacyjnej nasza firma oferuje umowy zlecenia. Oferta dotyczy przede wszystkim osób, które chciałyby podreperować swój budżet przed świętami. To dlatego istnieje opcja podjęcia pracy bez konieczności zmiany stałego miejsca zatrudniania, a więc interesująca dla osób, które poszukują dodatkowego źródła dochodów i chciałyby pracować w różnych porach dnia – mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Ile można zarobić w Poczcie Polskiej? 

W Łodzi poszukiwanych jest wciąż blisko 50 osób, które zasiliłyby szeregi Poczty Polskiej przed świętami. Najwięcej ofert dotyczy pracy w sortowni oraz pracy jako kierowca. 

- Praca w sortowni nie wymaga dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia. Natomiast od kierowców wymagane jest prawo jazdy odpowiedniej kategorii (umożliwiające prowadzenie pojazdów do 3,5 t lub powyżej 3,5 t w zależności od wybranej oferty). W założeniach oferta dotyczy pracy do końca roku, ale w określonych przypadkach istnieje możliwość przedłużenia nawiązanej współpracy - wyjaśnia Justyna Siwek.

Stawki dla pracowników są zależne od lokalizacji:

  • kierowcy do 3,5 t – od 19 do 24 zł za godzinę,
  • kierowcy powyżej – 3,5 t od 20 do 26 zł za godzinę,
  • pracownicy sortowni – od 18,50 do 24 zł za godzinę
 

– W ramach kampanii świątecznej Poczta poszukuje pracowników do końca bieżącego roku, ale chętnych do podjęcia pracy na umowy zlecenia Poczta poszukuje w mniejszym stopniu także przez cały rok. Warto sprawdzać nasze oferty pracy – dodaje rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Aktualne oferty pracy, w tym również te dotyczące świątecznych rekrutacji, dostępne są na stronie internetowej Poczty Polskiej w zakładce Praca/Kariera.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy