Reklama

Reklama

Ważne! Hanna Zdanowska z absolutorium za wykonanie budżetu. Radni udzielili wotum zaufania [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ważne! Hanna Zdanowska z absolutorium za wykonanie budżetu. Radni udzielili wotum zaufania [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W porządku obrad dzisiejszej sesji znalazł się Raport o stanie miasta za 2019 rok. Po zakończeniu debaty nad raportem Rada Miejska udzieliła prezydent Łodzi Hannie Zdanowskiej wotum zaufania.

Reklama

Raport o stanie miasta to publikacja zawierająca podstawowe statystyki dotyczące społeczno-gospodarczej sytuacji Łodzi oraz cykliczne narzędzie informujące mieszkańców o działaniach realizowanych przez Urząd Miasta Łodzi.

!reklama!

Raport obejmuje pracę prezydenta w 2019 roku: realizację polityk, programów i strategii, uchwał Rady Miejskiej i Budżetu Obywatelskiego.

Po zakończeniu debaty nad raportem Rada Miejska w Łodzi udzieliła Prezydent Łodzi Hannie Zdanowskiej absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu.

Po głosowaniu Prezydent podziękowała radnym za udzielenie wotum zaufania i absolutorium za 2019 rok.

„Dziękuję radnym za udzielenie absolutorium, wotum zaufania i pozytywne podsumowanie 2019 r. Ze względu na sytuację, na sesje online zamiast tradycyjnego wystąpienia przygotowałam krótkie video. Inwestycje trwają, budżet miasta jest pod kontrolą, ale najbliższe miesiące będą od nas wymagały współpracy ponad wszelkimi podziałami. Czasy są trudne, a Łódź najważniejsza” – powiedziała Prezydent Hanna Zdanowska.

Wystąpienie online na sesji absolutoryjnej

Źródło: BRM

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy