Reklama

Reklama

Zamknięta od dwóch tygodni Sukcesja będzie wystawiona na sprzedaż. Są już pierwsi chętni

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zamknięta od dwóch tygodni Sukcesja będzie wystawiona na sprzedaż. Są już pierwsi chętni - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Sąd oddalił zażalenie zarządu Fabryki Biznesu na ogłoszenie upadłości tej spółki.

Reklama

To oznacza, że postanowienie o ogłoszeniu upadłości jest prawomocne.

!reklama!

Podobnie prawomocne jest orzeczenie o ogłoszeniu upadłości, o wyznaczeniu syndyka masy upadłości, o wyznaczeniu sędziego komisarza oraz o wezwaniu wierzycieli do zgłaszania wierzytelności w ciągu 30 dni od ogłoszenia w monitorze sądowym i gospodarczym.

Centrum handlowo-rozrywkowe zostało wycenione na 100 mln zł. Wcześniej Sąd Rejonowy Łódź- Śródmieście ogłosił decyzję o postawieniu w stan upadłości Fabryki Biznesu, właściciela centrum handlowo-rozrywkowego Sukcesja w Łodzi. Zarząd Fabryki Biznesu złożył zażalenie na tę decyzję. Spółka przekonywała w oświadczeniu o pozyskaniu inwestora, chciała zmienić upadłość likwidacyjną na opcję sprzedaży części majątku na własnych warunkach.

Jeszcze kilka dni temu w centrum handlowym działały klub fitness i kręgielnia. W przyszłym tygodniu podjęta będzie decyzja, czy część rozrywkowa Sukcesji może działać dalej. Taki wniosek złożyły do syndyka kino Helios, klub Fit Fabric i kręgielnia Król Kul. Trzeba wydzielić koszty działalności dla tego piętra i zgoda na ich pokrycie przez tych najemców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy