Reklama

Reklama

Zawód opiekunka medyczna? W Łodzi trwa rekrutacja do projektu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zawód opiekunka medyczna? W Łodzi trwa rekrutacja do projektu  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Niepracujące kobiety w wieku 30 lat i więcej, które zamieszkują na terenie Łodzi, mogą przystąpić do projektu "Nowy zawód - nowa praca". Oferta obejmuje kurs kwalifikacyjny opiekuna medycznego i późniejsze zatrudnienie w tym zawodzie.

Reklama

Projekt "Nowy zawód - nowa praca" jest adresowany do niepracujących kobiet mieszkających w Łodzi, które są w wieku 30 lat i więcej. Panie zgłaszające się do projektu powinny posiadać status osoby bezrobotnej lub biernej zawodowo, znajdować się w trudnej sytuacji na rynku pracy, itp.

W szczególności do projektu mogą przystąpić:

  • kobiety w wieku 50 lat i więcej,
  • kobiety długotrwale bezrobotne,
  • kobiety z niepełnosprawnościami,
  • kobiety o niskich kwalifikacjach.
Program obejmuje kurs kwalifikacyjny w zawodzie opiekuna medycznego, a później także pracę. Panie zainteresowane rekrutacją mogą się zgłaszać do biura projektu w Urzędzie Miasta Łodzi - Biuro Promocji Zatrudnienia i Obsługi Działalności Gospodarczej, przy al. Politechniki 32, pok. 225a.  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy