Reklama

Chcesz żeglować? Nie musisz jechać nad morze. Żegluj z Saily.pl

Opublikowano: pt, 11 lut 2022 16:44
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Szkoła żeglarstwa Saily.pl zaprasza do zapisów na szkolenia żeglarskie i motorowodne z egzaminem na patent sternika motorowodnego oraz żeglarza jachtowego realizowanych na wodach Zalewu Sulejowskiego. Do kursów w szkole mogą przystąpić osoby, które nigdy wcześniej nie żeglowały, ale chcą przeżyć niezapomnianą przygodę oraz zdobyć uprawnienia na całe życie.

Żyj z pasją!
 
To główne motto szkoły Saily.pl, przede wszystkim dlatego, że instruktorzy z pasją i ogromnym zaangażowaniem szkołą kursantów, zarażając ich miłością do wody, wiatru, żagli i sportów motorowodnych.
Saily.pl to szkoła,  która dzięki doświadczonej kadrze sterników i żeglarzy tworzy jednocześnie ośrodek egzaminacyjny, umożliwiający najlepsze przygotowanie do egzaminów państwowych teoretycznych i praktycznych na takie stopnie jak:
- żeglarz jachtowy
- jachtowy sternik morski
- sternik motorowodny
- morski sternik motorowodny
- licencja do holowania narciarza lub innych obiektów pływających
Dzięki realizowanym szkoleniom będziesz mógł samodzielnie prowadzić jacht żaglowy lub motorowodny realizując swoje marzenia o aktywnym wypoczynku z przyjaciółmi lub rodziną, samodzielnym pływaniu i realizowaniu bliskich i dalekich rejsów.

Kursy motorowodne


Kursy motorowodne nad Zalewem Sulejowskim  w 2022 roku prowadzone będę już od końca marca i realizowane będą w systemie weekendowym lub jednodniowym – grupowo oraz indywidualnie. Szkolenia składają się z części praktycznej i teoretycznej (istnieje możliwość odbycia szkolenia z części teoretycznej w formie online). Szkolenie jest krótkie ale bardzo intensywne, dzięki czemu nasi kursanci czują się bezpiecznie na wodzie oraz są świetnie przygotowani do egzaminu teoretycznego i praktycznego.


Co dają uprawnienia sternika motorowodnego ?

Uprawnienia są bardzo szerokie i dożywotnie. Dzięki patentowi sternika motorowodnego uzyskujesz:
- Możliwość samodzielnego prowadzenia jachtu motorowodnego lub skutera wodnego bez ograniczeń mocy silnika oraz długości kadłuba po wodach śródlądowych ( np. Mazury).
- Samodzielne prowadzenie jachtu do 12 metrów długości  po morzu w odległości do 2 mil morskich od brzegu w porze dziennej.
Jeżeli posiadasz już uprawnienia sternika motorowodnego zachęcamy do rozszerzenia uprawnień o licencję do holowania narciarza wodnego lub innych obiektów pływających.

Kursy żeglarskie

Kursy żeglarskie Zalew Sulejowski  wystartują już w ostatni weekend kwietnia i realizowane będą w systemie weekendowym, a dla chętnych dostępne będą również terminy popołudniowe oraz indywidualne realizowane zarówno w weekendy jak i  w dni powszednie.


Jakie uprawnienia otrzymasz po zdaniu egzaminu na patent żeglarza jachtowego?

Posiadając patent żeglarza jachtowego możesz:
- prowadzić jachty żaglowe po wodach śródlądowych bez ograniczeń
- prowadzić jachty żaglowe do 12 metrów długości po wodach morskich do 2 mil morskich od brzegu w porze dziennej
Kto może przystąpić do naszych kursów zakończonych egzaminem państwowym na wybrany stopień żeglarski lub motorowodny ?
Każdy kto ukończył 14 rok życia i ma ochotę przeżyć niezapomnianą przygodę. Górnej granicy wieku nie ma.


Oferty specjalne

Do współpracy zachęcamy grupy zorganizowane (firmy, studentów, grupy znajomych), przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe promocje.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na https://www.saily.pl oraz do kontaktu pod numerem telefonu 570909060.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE