Scenka przedstawiała obsługę pacjentki ze szczególnymi potrzebami, zapisującej się na wizytę do lekarza: gdy podchodzi do okienka, rejestratorka wyjmuje „pudełko dostępności” z kartami do komunikacji alternatywnej, wybiera tę właściwą, a pacjentka wskazuje, z pomocy jakiego specjalisty chciałaby skorzystać. Następnie, po wyjęciu przez rejestratorkę ramki do podpisu i wskazówce, gdzie ma on być złożony, kobieta składa taki podpis i obie panie się żegnają.
Rejestratorka wystąpiła jako... rejestratorka
Zdjęcia nagrywano ponadto przed głównym wejściem do PCM, przy wykorzystaniu drona. Sprzęt przydał się również, żeby zrobić parę ujęć szpitala z góry.„Pacjentkę” zapewniła fundacja, natomiast jako rejestratorka wystąpiła Ewa Klimek, która na co dzień rzeczywiście pracuje w PCM w takim charakterze.
- Był to dla mnie debiut, dlatego miałam pewne obawy, ale obie usłyszałyśmy zapewnienie, że wszystko poszło bardzo dobrze - śmieje się pani Ewa.
Kilkanaście placówek medycznych i urzędów
Szpital w Pabianicach znalazł się wśród kilkunastu placówek medycznych i urzędów gmin z całego kraju, w których powstają pokazujące ich dostępność spoty reklamowe.Nagranie zostało zlecone przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, a zrealizowały je wspólnie PCM oraz fundacja „Biznes bez Barier”.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.