Reklama

Siłownia Łódź – gdzie dbać o zdrowie w Łodzi? Czy warto wybrać się na siłownię?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Siłownia Łódź – gdzie dbać o zdrowie w Łodzi? Czy warto wybrać się na siłownię? - Zdjęcie główne

Siłownia Łódź – gdzie dbać o zdrowie w Łodzi? | foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódź po godzinach Siłownie i kluby fitness pozwalają nam na dbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne każdego dnia. Sprawdź, gdzie znajdziesz najlepsze siłownie w Łodzi.

Siłownie i kluby fitness to miejsca, w których zadbamy zarówno o swoją sylwetkę, jak i zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Dzięki ćwiczeniom nasz organizm wytwarza tzw. hormony szczęścia, które wpływają pozytywnie na całe nasze życie. Aktywność fizyczna pomaga nam utrzymać odpowiednią kondycję, a także zawrzeć nowe, wartościowe znajomości. Z tych powodów zdecydowanie warto wybrać się na siłownię w Łodzi. Siłownia Łódź, gdzie dbać o zdrowie w Łodzi? Łódź daje nam szeroki wybór siłowni otwartych nawet 24 godziny na dobę. Rozpoczynając treningi fitness, warto zapoznać się ze wszystkimi możliwymi klubami i siłowniami w Łodzi, aby wybrać miejsce najlepsze dla siebie.

Łódź siłownie - gdzie możesz ćwiczyć?

Czy w Łodzi mamy duży wybór siłowni? Łódź siłownie, gdzie możesz ćwiczyć? W Łodzi siłownię znajdziesz w każdej części miasta m.in. na ul. Piłsudskiego 10, Piotrkowskiej 165/169, czy na ul. Franciszkańskiej 99. W Łodzi istnieje wiele klubów fitness, które dzięki swojemu rozmieszczeniu po całym mieście dostępne są dla każdego. Wybierz klub znajdujący się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, uczelni, na którą uczęszczasz lub w pobliżu swojej pracy. Dzięki temu dojazdy nie będą kłopotliwe, a Ty z łatwością rozplanujesz swój dzień, pamietając o treningu na jednej z łódzkich siłowni. Każdy klub fitness Łódź czeka na kolejnych klientów, którzy staną się członkami siłowni i dołączą do aktywnych, dbających o zdrowie łodzian.

Siłownia Łódź Górna

Jaką siłownię możemy wybrać w Łodzi Górnej? Jedną z często wybieranych siłowni w Łodzi Górnej jest klub fitness znajdujący się na ul. Ignacego Paderewskiego 11B. Warto wybrać fitness klub znajdujący się w pobliżu naszego mieszkania, tak aby zapewnić sobie bezproblemowy dojazd. Jeśli chcesz wybrać najlepszą siłownię dla siebie, zastanów się na czym Ci zależy. Do wykonywania ćwiczeń zazwyczaj potrzebne są odpowiednie maszyny do ćwiczeń. Każda siłownia Łódź zapewni nam odpowiedni sprzęt, który pomoże nam w zbudowaniu wymarzonej sylwetki. Siłownia Łódź to nie tylko dźwiganie ciężarów. Kluby fitness wybierają także często opcję treningów za pomocą różnego rodzaju taśm i gum do ćwiczeń. Grupowe zajęcia fitness to ćwiczenia idealne dla osób początkujących, które nie wiedzą jak ćwiczyć samemu. Siłownia Łódź oferuje różne zajęcia fitness, które wpasują się w gust niemal każdego.

Siłownie Łódź Bałuty

Siłownie Łódź Bałuty - najpopularniejsze z nich to m.in. Energy Fitness Club, czy Body Room Studio Treningu Personalnego. Warto zajrzeć też na Franciszkańską 99 i wiele innych siłowni w Łodzi. Każda fitness siłownia Łódź pozwoli nam na zawarcie ciekawych znajomości z nowymi ludźmi, z którymi zapewne nigdy byśmy się nie spotkali, gdyby nie wspólne treningi. Siłownia w Łodzi łączy ze sobą ludzi w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Wspólne ćwiczenia dają wiele tematów do rozmów, a osoby stale uczęszczające na siłownię starają się wzajemnie wspierać, co daje otuchy i motywacji w chwilach, gdy nasza motywacja nieco spada.

Otwarte siłownie Łódź

Jak wyglądają godziny otwarcia siłowni w Łodzi? W Łodzi siłownie otwarte są w godzinach od około 6 do 23. Istnieją również siłownie w Łodzi otwarte 24 godziny. Siłownie i kluby fitness oferują cały wachlarz zajęć i możliwych treningów personalnych. Kluby fitness starają się sprostać oczekiwaniom klienta. Dobry trener prowadzący zajęcia grupowe i indywidualne to podstawa. Rozwój fizyczny wcale nie musi być nudny i monotonny. Doskonale sprawdzają się różnorodne zajęcia oferowane przez siłownie. Jeśli nie możemy zdecydować się, którą siłownię w Łodzi wybrać, powinniśmy pójść do kilku z nich na dzień próbny. Jeśli chcemy ocenić klub fitness, powinniśmy uczestniczyć w zajęciach lub wypróbować indywidualnego treningu, co pomoże nam wyrobić sobie zdanie i podjąć właściwą decyzję. Siłownia Łódź to miejsce, do którego każdego dnia przychodzi naprawdę wiele osób. Z tego powodu siłownie cechują się niestandardowymi godzinami pracy. Siłownie w Łodzi i kluby fitness wychodzą naprzeciw swoim klientom i oferują im możliwość treningów w godzinach wczesnoporannych, a także tych w nocy. Nieważne, czy bardziej pasuje nam trening o 6 rano, czy jesteśmy nocnymi markami i wolimy wysiłek o 23, dla każdego znajdzie się odpowiednia siłownia.

Siłownie w Łodzi

Siłownie w Łodzi cieszą się dużym zainteresowaniem. Revolve Fitness na Brzozowej 4, I'm Fit, czy Energy Fitness Club to przykładowe siłownie w Łodzi. Łódź to duże miasto, w którym życie toczy się niezwykle szybko. Prawie każdy jest w ciągłym biegu i często nie ma czasu na dodatkowe, dalekie dojazdy, czy samodzielne uczenie się techniki oprawnych ćwiczeń. Siłownie w Łodzi, takie jak przykładowo Klub Revolve Fitness, Calypso Fitness Łódź, Fit Fabric to doskonałe miejsca, w których możemy liczyć na zajęcia z trenerem personalnym, który wprowadzi nas w świat treningów. Indywidualne zajęcia pozwolą na szybkie przyswojenie wiedzy i szybsze efekty naszej pracy. Optymalne dobranie treningów, a także ułożenie odpowiedniej dla nas diety jest kluczowe w uzyskaniu satysfakcjonujących nas efektów. Siłownie w Łodzi posiadają dobrych trenerów personalnych, którzy pomogą nam w tej drodze. Należy pamiętać jednak, że indywidualna konsultacja zazwyczaj jest dodatkowo płatna.

Siłownie Łódź Śródmieście

Jakie siłownie Łódź Śródmieście mamy do wyboru? Jeśli chcesz zadbać o formę na siłowni w Śródmieściu w Łodzi, możesz wybrać się na Piłsudskiego 10, Legionów 16, czy na Piotrkowską 165/169. Mieszkając w Śródmieściu, mamy duży wybór siłowni w Łodzi. Ciężko wskazać najlepszy klub fitness i siłownię w mieście Łodzi, gdyż ocena ta jest bardzo indywidualna. Każdy fitness klub Łódź oferuje niepowtarzalne zajęcia, które jednym bardziej, innym mniej przypadną do gustu. Dla większości osób siłownia Łódź to miejsce relaksu i odreagowania stresu w ciągu dnia. Dla każdego klienta znaczenie ma inny aspekt, ocena siłowni w Łodzi jest więc zależna od wielu czynników.

Siłownia na powietrzu Łódź

Siłownia na powietrzu Łódź znajduje się w kilku lokalizacjach takich jak ul. Piotra Czajkowskiego 3, czy Park Staromiejski. Treningi fitness wykonywane na świeżym powietrzu mają wielu zwolenników. Wraz ze zbliżającym się okresem letnim rośnie zainteresowanie siłownią na powietrzu w Łodzi. Taki rodzaj siłowni pozwala na ćwiczenia cardio, a także na trening siłowy. Gdzie znajduje się najlepsza siłownia Łódź na świeżym powietrzu? Opinii jest wiele. Każda siłownia na powietrzu jest zadbana i ogólnodostępna. Treningi plenerowe niosą za sobą wiele pozytywów. Przede wszystkim nie obowiązują w nich godziny otwarcia. Dowolny trening plenerowy możemy wykonać o każdej godzinie dnia i nocy. Warto zauważyć również, że siłownia na powietrzu jest bezpłatna. Jeśli chcemy, możemy umówić się na indywidualną konsultację z dobrym trenerem personalnym, który nawet w takich warunkach dobierze nam odpowiedni "plan działania".

Siłownia Łódź cennik

Siłownie w Łodzi, jak już wspomnieliśmy, dostępne są niemal na każdym kroku. Uczęszczanie na siłownie powinno być regularne. Tylko w ten sposób uzyskamy oczekiwany efekt. Nic więc dziwnego, że ciekawi nas cena za korzystanie z tych cudownych miejsc. Siłownie Łódź cennik – jak wyglądają ceny karnetów na siłownię w Łodzi? Za jednorazowe wejście zapłacimy ok. 30zł. Oto przykładowe cenniki znanych łódzkich siłowni i klubów fitness:

 

1. Siłownia Łódź "I'm Fit"

 • Jednorazowe wejście na siłownię - 27 złotych
 

Karnet OPEN

 • 1 miesiąc - 139 złotych (dla studentów 109 złotych)
 • 1 miesiąc kontynuacja - 109 złotych
 • 1 miesiąc kontynuacja po roku - 89 złotych
 • Roczny - 819 złotych
 

2. Siłownia w Łodzi "Kuźnia"

 • Karnet full bez umowy - 199 złotych/ miesiąc
 • Karnet full dla studenta/seniora - 169 złotych/ miesiąc
 • Karnet full 4 wejścia - 99 złotych
 • Karnet full dla studenta/ seniora - 89 złotych
 • Karnet full 8 wejść - 149 złotych
 • Karnet full 8 wejść dla studenta/ seniora - 129 złotych
 • 3 miesiące karnet full - 439 złotych
 • 3 miesiące karnet full dla studenta/ seniora - 379 złotych
 

3. Siłownia Łódź "FitForma"

 • Karnet samoodnawialny na czas nieokreślony - 109 złotych
 • Karnet samoodnawialny poranny na czas nieokreślony - 79 złotych
 • Karnet przedpłacony na 1 miesiąc - 149 złotych
 • Karnet przedpłacony 3 miesiące - 399 złotych
 • Karnet przedpłacony 6 miesięcy - 699 złotych
 • Karnet przedpłacony 12 miesięcy - 1099 złotych
 • Karnet przedpłacony poranny na 1 miesiąc - 99 złotych
 

4. Siłownia "NaturalFit"

 • Wejście jednorazowe - 30 złotych
 • 4 wejścia - 110 złotych
 • 8 wejść - 160 złotych
 • Karnet Open na 3 miesiące - 439 złotych
 • Karnet Open na 1 miesiąc - 189 złotych
 • Karnet WAKE UP poranny - 139 złotych
 • Karnet WAKE UP 3 miesiące - 339 złotych
 • Karnet student/ senior - 139 złotych
 • Karnet student/ senior WAKE UP - 119 złotych
 • Karnet dla dzieci - od 25 złotych
 

Wybierając siłownię odpowiednia dla nas, sprawdźmy wszystkie jej możliwości i oferty. Wiele siłowni oferuje ciekawe rozwiązania dla stałych bywalców, studentów, a także dla seniorów. Sprawdź dokładną ofertę wybranej siłowni lub klubu fitness, a w razie wątpliwości skontaktuj się z placówką i zapytaj o szczegóły.

Tanie siłownie Łódź

Siłownia pozwala zadbać o zdrowie fizyczne i dobre samopoczucie. Wiele osób rezygnuje z aktywności fizycznej na siłowni po sprawdzeniu cennika, który nie zawsze jest zachęcający. Warto zapoznać się głębiej z ofertami siłowni w Łodzi. Tanie siłownie Łódź oferują zniżkowe karnety dla studentów, gdzie za miesiąc przynależności do klubu zapłacimy raptem 80-90 zł! Cena za karnet na siłownię różni się w zależności od danej siłowni. Wiele klubów oferuje zniżki dla stałych klientów, a studenci, dzieci i seniorzy mogą liczyć na karnety w okazyjnych cenach. Siłownia Łódź to miejsce, w którym niejedna osoba odnajduje nowe pasje. Ciężkie treningi stają się nieodłącznym elementem życia, dlatego tania siłownia to istotny aspekt, na który zwracamy uwagę.

Ile kosztuje roczny karnet na siłownię?

Roczny karnet na siłownię to wydatek od około 900 do nawet 1800 złotych. Jak wiadomo, cena karnetu zależy od kilku czynników np. od tego, czy zawiera opłatę za zajęcia grupowe lub indywidualne treningi. Karnet na siłownię w Łodzi różni się w zależności od klubu. Niektóre z nich mają w swojej ofercie indywidualne treningi oraz zajęcia grupowe, inne natomiast są karnetem pozwalającym tylko na ćwiczenia siłowe na ogólnodostępnej sali. Karnet należy dobrać w zależności od naszych potrzeb i wymagań.

Ile kosztuje miesiąc z trenerem personalnym?

Miesiąc z trenerem personalnym wyniesie nas od 350 do 1500 złotych, cena uzależniona jest od miasta, siłowni oraz renomy trenera. Trener personalny Łódź to w ostatnich latach często spotykany zawód. Coraz więcej osób decyduje się na treningi poprawiające ich wydolność i figurę, a co za tym idzie, coraz więcej z nas potrzebuje "przewodnika", który nauczy lub poprowadzi nas przez ten proces. Indywidualna konsultacja i czas treningu to główne czynniki wpływające na koszt treningów z trenerem personalnym.

Od czego zacząć ćwiczenie na siłowni?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią, pamiętaj, że każdy trening powinien zaczynać się co najmniej 10-minutową rozgrzewką – szybki marsz, pajacyki, rozciąganie itp. Aktywność fizyczna jest nam niezwykle potrzebna, szczególnie w obecnych czasach. Ostatnie lata znacznie ograniczyły nasz wysiłek fizyczny. Pandemia sprawiła, że duża część ludzi podjęła pracę z domu. Siedzący tryb życia już niemal na stałe zagościł w dużej części domów. Z tego powodu podjęcie wszelkich zajęć fitness, czy treningów z obciążeniem to kluczowy aspekt naszego zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Jeśli nie mamy doświadczenia na siłowni, najlepszym wyborem będzie zapisanie się na grupowe zajęcia lub podjęcie treningów w asyście trenera personalnego, który podpowie nam, jak i co ćwiczyć. Ogólnie przyjętą zasadą dotyczącą treningów jest rozpoczynanie przygody z ćwiczeniami od ćwiczeń skupiających się na największych partiach mięśni, czyli: nogi, brzuch, czy grzbiet.

Czy za trenera na siłowni się płaci?

Jeśli chcesz ćwiczyć z trenerem personalnym, musisz liczyć się z kosztem od 80 do nawet 220 złotych za godzinę treningu. Cena za zajęcia z prywatnym trenerem zależna jest od kilku czynników. Jednym z nich jest lokalizacja siłowni, na której odbywają się ćwiczenia. Warto pamiętać, że siłownie zazwyczaj pobierają znaczną kwotę od treningów oferowanych przez trenerów personalnych. Kolejnym czynnikiem wpływającym na cenę za trening jest doświadczenie i renoma osoby trenującej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy