Reklama

Reklama

Wojciech Włodarczyk nie będzie już komendantem policji w Zgierzu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Łódzkie Ostanie dni stycznia były ostatnimi chwilami służby inspektora Wojciecha Włodarczyka na stanowisku komendanta KPP w Zgierzu. Złożył on meldunek o zdaniu swoich dotychczasowych obowiązków.

Reklama

Podczas uroczystej zbiórki 1 lutego inspektor Wojciech Włodarczyk złożył meldunek Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi ins. Jarosławowi Rybce, o zdaniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Zgierzu.

Inspektor Wojciech Włodarczyk nie będzie już komendantem KPP w Zgierzu

Uroczysta zbiórka na auli zgierskiej policji przyniosła wiele wzruszeń. Dotychczasowy Komendant dziękował mundurowym i zebranym gościom za cztery lata współpracy. Obecny na sali był również prezydent Zgierza - Przemysław Staniszewski.

- Inspektor Wojciech Włodarczyk służbę w Policji rozpoczął w 1996 roku jako dowódca Drużyny AGWŁ Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. W 2003roku objął stanowisko zastępcy dowódcy kompanii Oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, a rok później awansował na dowódcę tegoż oddziału. Od 2007roku pełnił służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi rozpoczynając od stanowiska zastępcy sekcji Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, przez funkcję naczelnika Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, aż do objęcia w 2013 roku stanowiska Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łodzi. Od 2019 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi mianował inspektora Wojciecha Włodarczyka Komendantem Powiatowym Policji w Zgierzu. Przez 27 lat służby wielokrotnie nagradzany i wyróżniany odznaczeniami państwowymi oraz resortowymi, między innymi: Brązowy Medal za Długoletnią Służbę, Brązowa Odznaka, ,,Zasłużony Policjant", Srebrna Odznaka, ,,Zasłużony Policjant", Złota Odznaka, ,,Zasłużony Policjant" - opisuje Oficer Prasowy kom. Magdalena Nowacka.

Na razie pełniącym obowiązki Komendanta został mł. ins. Maciej Klepacki.

Artykuł pochodzi z portalu tuzgierz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy