Reklama

Reklama

Pomaganie mamy we krwi! Zostań wolontariuszem akcji "Łódzkie pomaga" [wideo]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Pomaganie mamy we krwi! Zostań wolontariuszem  akcji "Łódzkie pomaga" [wideo] - Zdjęcie główne

Zostań wolontariuszem akcji Łódzkie pomaga | foto Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Łódzkie Chcesz zaangażować się w pomoc uciekającym przed wojną toczącą się za naszą wschodnią granicą? Zostań wolontariuszem akcji "Łódzkie pomaga". Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego tworzy właśnie bazę osób, które są gotowe nieść pomoc uchodźcom. Szczegóły w artykule poniżej.

Reklama

Łódzkie pomaga uchodźcom z Ukrainy

W polskim systemie oświaty jest 147 tys. dzieci i młodzieży z Ukrainy, w tym ponad 111 tys. w szkołach podstawowych, ponad 23 proc. w przedszkolach, ponad 9 tys. w liceach i ponad 2 tys. w technikach. Z kolei 3,5 tys. ukraińskich nauczycieli zgłosiło chęć pracy w polskich szkołach.

Od pierwszych dni wojny Polacy pokazali, że pomaganie mają we krwi. Ci, którzy chcieliby zaangażować się w pomoc uchodźcom z naszego regionu, mogą zarejestrować się jako wolontariusze w akcji "Łódzkie pomaga".

UMWŁ tworzy bazę wolontariuszy, którzy w razie potrzeby zostaną poproszeni o pomoc. 

"Dziękujemy za Twoją chęć włączenia się w pomoc dla uchodźców z Ukrainy! Wypełnij ten formularz, abyśmy mogli szybko się z Tobą skontaktować. Zadeklaruj, w jakiego typu wsparcie chcesz się zaangażować, jakimi dysponujesz umiejętnościami, jakimi zasobami możesz się podzielić. Jeżeli będziemy już wiedzieli, jak najlepiej wykorzystać Twoje wsparcie, skontaktujemy się z Tobą. Jeśli poprosimy Cię o pomoc, reaguj szybko!" - zaznaczają organizatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy