Diasfera Łódzka to inwestycja mieszkaniowa rozpisana na dwa etapy, z dodatkiem w postaci rozbudowy znajdującego się na terenie należącym do dewelopera tzw. budynku warsztatowego, objętego ochroną konserwatorską. Nawiązująca kształtem do architektury łódzkiego śródmieścia Diasfera kusi elegancką fasadą i znakomitym sąsiedztwem. Zarówno osoby, które chciałyby kupić tutaj mieszkanie pod wynajem, jak i ci, którzy szukają nowego lokum dla siebie i swojej rodziny, znajdą tutaj coś, co zaspokoi ich potrzeby.
Mieszkania o kompaktowych metrażach, od 25 m2, to nasza propozycja dla osób młodych i aktywnych, którym zależy na tym, by mieszkać w ścisłym centrum, mieć wszędzie blisko, nie oddalać się od śródmieścia, w którym pracują i spędzają czas wolny – opowiada Marta Kasprzak, dyrektor ds. sprzedaży w Duda Development. – Tego rodzaju lokale z pewnością okażą się także znakomitą inwestycją dla poszukujących źródeł dochodu pasywnego. Z kolei większe mieszkania, w II etapie nawet do 150 m2, to propozycja dla osób marzących o większej przestrzeni, ale zżytych z miastem i jego udogodnieniami, niechętnych, by przeprowadzać się na przedmieścia w poszukiwaniu dodatkowych metrów kwadratowych.
Diasfera znajduje się tuż przy malowniczym parku Źródliska, w bliskim sąsiedztwie Szkoły Filmowej oraz zabytkowej dzielnicy Księży Młyn. W ramach I etapu, którego realizacja zakończyła się w marcu br., do użytku oddanych zostało 199 mieszkań. Kolejne 24 lokale powstają w ramach rozbudowy budynku warsztatowego. Znajdą się w nim mieszkania w metrażu od 28 do 38 m2.
W II etapie znajdzie się 245 nowych mieszkań, spośród których do sprzedaży trafia obecnie 118 lokali o powierzchni od 26 do 78 m2. Parter budynku zajmą lokale handlowo-usługowe, które w zamyśle dewelopera mają utworzyć przestrzeń komercyjno-wypoczynkową dla lokatorów Diasfery oraz mieszkańców okolicy. Starannie zaprojektowane mieszkania o funkcjonalnych układach i szerokiej gamie metraży, estetyczne przestrzenie wspólne, zamykane rowerownie – wszystko to, za co łodzianie docenili pierwszy etap inwestycji, znajdzie się również w jej drugiej odsłonie.
Dodatkowym charakterystycznym elementem Diasfery będzie mural, który powstanie naprzeciwko inwestycji. Już w sierpniu pojawi się na ścianie budynku znajdującego się przy projektowanej nowej ulicy na przedłużeniu Orlej. Jego namalowania podjął się duet: Maciej Polak, ilustrator i designer, którego wyrazisty styl znany jest między innymi z popularnych prac dla kultowej marki Pan tu nie stał, oraz Martyn Gill – artysta streetartowy, który na swoim koncie ma m.in. współpracę przy tworzeniu muralu w przejściu podziemnym między Karolewem, a Atlas Areną.
Sprzedaż mieszkań z II etapu rusza w poniedziałek 21 czerwca.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.