Reklama

Reklama

Oczyszczacze powietrza Sharp z linii KC-G

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Oczyszczacze powietrza Sharp z linii KC-G - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Seria KC-G została wprowadzona na rynek w 2018 roku. Oczyszczacze powietrza Sharp z linii KC-G zostały wyposażone we wszystko co najlepsze i wykorzystano w nich innowacyjne rozwiązania. Zmianie uległ także wygląd. Oczyszczacz przypomina kształtem prostokątną bryłę, natomiast sam wyświetlacz został wzbogacony o srebrne, matowe elementy. Ulepszeniu został poddany także system filtracji. Filtr wstępny posiada gęstszą siateczkę, która wyłapuje jeszcze mniejsze zanieczyszczenia. Ponadto filtr węglowy został wyposażony w powłokę krzemionkową. Nowym dodatkiem jest także czujnik światła, ruchu i pyłów zawieszonych PM2.5. Funkcja Plasmacluster Spot umożliwia włączenie intensywnego, ukierunkowanego strumienia jonów, dzięki któremu możemy odświeżyć np. element naszej garderoby. Ponadto w oczyszczaczach z serii KC-G zyskujemy możliwość decydowania o tym co będzie się wyświetlać na wyświetlaczu urządzenia. Jednym z najpopularniejszych modeli jest oczyszczacz Sharp KC-G40EUW (biały kolor). Dostępna jest również czarna, matowa wersja kolorystyczna tego modelu - Sharp KC-G40EUH.

Reklama

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW

Model Sharp KC-G40EUW został przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 28 m². Jego wydajność kształtuje się na poziomie 240 m³/h. Skuteczna filtracja jest możliwa dzięki wysokiej jakości zestawowi filtracyjnemu. Proces filtracji jest dodatkowo wspomagany przez nawilżacz i jonizator powietrza. Precyzyjna ocena jakości powietrza i automatyczne dostosowanie ustawień do otrzymanych wyników sprawiają, że ten model jest niezawodny.

Skuteczne oczyszczanie powietrza

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 28 m². Wszystko za sprawą wysokiej wydajności, która kształtuje się na poziomie 240 m³/h. Oczyszczacz oprócz swojej podstawowej funkcji, pełni rolę jonizatora i nawilżacza. Proces filtracji powietrza odbywa się na aż 5 poziomach.

  1. Filtr wstępny - za jego pomocą zatrzymywane są większe zanieczyszczenia, takie jak: kurz, włosy czy sierść zwierząt.
  2. Filtr węgla aktywnego - dzięki niemu pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów i lotnych związków gazowych. Filtr został dodatkowo wzbogacony o powłokę krzemionkową, która neutralizuje tlenki siarki i azotu.
  3. Filtr HEPA H13 -  jest “sercem” oczyszczacza. Jego najważniejszym zadaniem jest oczyszczanie powietrza z wszelkich najdrobniejszych zanieczyszczeń, takich jak główne składniki smogu - pyły zawieszone PM10 i PM2.5. 
  4. Filtr nawilżacza - zatrzymuje osady znajdujące się w wodzie, dzięki czemu nie dostają się one do powietrza.
  5. Jonizator Plasmacluster - wytwarza ujemnie i dodatnio naładowane jony, które skutecznie walczą z wirusami, bakteriami czy zarodnikami pleśni i grzybów.

Urządzenie 3w1

Oczyszczacz Sharp KC-G40EUW oprócz podstawowej roli pełni także funkcję nawilżacza i jonizatora powietrza. Pierwsza z nich dba o odpowiedni poziom nawilżenia. Dzięki temu suche powietrze nie będzie już powodem podrażnionego gardła i śluzówki nosa. Nawilżacz działa w oparciu o trzy elementy: higrometr, filtr nawilżacza i zbiornik na wodę. Cenną funkcją jest także jonizacja powietrza. Oczyszczacz Sharp KC-G40EUW został wyposażony w generator jonów Plasmacluster High Density 7000. Działa on na zasadzie produkowania dodatnio i ujemnie naładowanych jonów, które niszczą napotkane na swojej drodze patogeny, takie jak wirusy, bakterie,roztocza, alergeny, zarodniki pleśni i grzybów. 

Kompletne wyposażeni

Oczyszczacz Sharp KC-G40EUW został wyposażony w wiele funkcji, które wpływają na komfort użytkowania. O aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu informuje nas 7-kolorowa skala. W trybie manualnym mamy do wyboru 3 szybkości pracy wentylatora - niski, średni i wysoki. Możemy także skorzystać z inteligentnego trybu automatycznego, w którym oczyszczacz na podstawie 4 czujników sam dobierze optymalne ustawienia. Dzięki trybowi sleep, urządzenie zredukuje jasność i głośność pracy do minimum. Model G40 został wyposażony także w funkcję Plasmacluster Spot, która umożliwia miejscowe usuwanie zapachów oraz bakterii z tkanin. Ponadto kolorowe podświetlenia na wyświetlaczu wyłączą się, gdy w pomieszczeniu zrobi się ciemno. Na komfort użytkowania wpływają również takie funkcje jak: timer, tryb Ion Shower, tryb pyłki, automatyczne zamykanie wywiewu, blokada rodzicielska, auto restart czy wskaźnik konserwacji filtrów.

Podsumowanie - Oczyszczacz powietrza z nawilżacze

W ofercie marki Sharp znajdziemy różnorodne modele, które sprostają każdym oczekiwaniom. Model KC-G40EUW to oczyszczacz, nawilżacz i jonizator w jednym. Mnogość i różnorodność użytecznych funkcji sprawia, że użytkowanie z urządzenia jest niezwykle łatwe i przyjemne.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy