Reklama

Reklama

Szybka nauka angielskiego online przy zachowaniu najwyższych standardów ‒ czy to możliwe?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szybka nauka angielskiego online przy zachowaniu najwyższych standardów ‒ czy to możliwe? - Zdjęcie główne

Szybka nauka angielskiego online

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Gdzie i jak uczyć się języka angielskiego, aby szybko zauważyć postępy? Jak uczyć się, by zachować standardy nauczania, a jednocześnie już po kilku lekcjach móc pochwalić się, znajomością podstaw językowych, które pozwolą nam na konwersację? Odpowiedzą, mogą okazać się internetowe lekcje angielskiego, które, chociaż w wielu aspektach różnią się od zajęć stacjonarnych, to gwarantują wygodną naukę, która bardzo szybko przynosi wymierne efekty. Jak to możliwe? Dzieje się tak dlatego, że szkoły internetowe podeszły do zajęć w sposób innowacyjny i stworzyły rozwiązania, które dopasowane zostały do obecnych trendów i potrzebuczniów. Działa to w następujący sposób.

Reklama

Zajęcia online angielski ‒ jak zacząć?

 

Nauka języka wymaga od uczniów determinacji i czasu, a jednocześnie od osób uczących oczekuje się stworzenia modelu lekcji, który pozwoli kursantom na szybsze uczenie się. Dobrze jest, gdy taki model można dopasować do każdego z kursantów w sposób indywidualny. Szkoła angielskiego Tutlo przygotowała model nauczania, który opiera się na dwudziestominutowych blokach lekcyjnych. Dlaczego trwają one właśnie tyle? Specjaliści z platformy TED dowodzą, że materiały, których przyswojenie wymaga mniej niż dwudziestu minut, są najlepiej przetwarzane przez nasz mózg i najlepiej je zapamiętujemy. Oczywiście możemy łączyć wspomniane bloki w lekcje trwające czterdzieści czy też sześćdziesiąt minut, ale warto pomiędzy nimi zostawić małą przerwę na regenerację. W ten sposób uczyć się będziemy dużo szybciej i łatwiej. 

 

Szybka nauka angielskiego online

 

Tutlo wykorzystuje wspomniane bloki do nauki, jednocześnie dając osobom uczącym się ogromną swobodę podczas zajęć. Możliwość wyboru lektora, z którym będziemy się uczyć, czy też materiału, który chcemy powtórzyć, daje szansę na bardzo indywidualne podejście do zajęć. Możliwość dopasowania lekcji do naszego planu dnia, wyboru miejsca, z którego chcemy się uczyć, to kolejne zalety, które pokazują, że jednoczesne połączenie nowoczesnych metod ze sprawdzonymi rozwiązaniami i utrzymanie wysokich standardów umożliwia lepsze i szybsze przyswajanie materiału. 

 

Dlaczego warto stawiać na sprawdzone szkoły?

 

Najwyższe standardy w nauczaniu języka to między innymi szansa na szybkie zdobycie certyfikatu językowego czy też zdanie egzaminów językowych z dobrymi wynikami. Każda szkoła będzie kierowała się innymi metodami nauczania, ale nie wszystkie będą oferowały rozwiązania, których oczekujemy. Dobrze jest przed przystąpieniem do nauki i wyborem szkoły językowej zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania. Musimy bowiem określić, czego chcemy się nauczyć, czy będzie to nauka całościowa, czy może przygotowanie do rozmowy o pracę. Może chcemy, aby nasze dziecko nauczyło się angielskiego od podstaw lub nasi rodzice poznali słownictwo związane z podróżowaniem, by na wakacjach i podczas zagranicznych wyjazdów czuli się swobodnie. 

 

Dlatego też wybierając szkołę online, możemy sprawdzić, jak prowadzone są lekcje. Często możemy zrobić to na zajęciach próbnych. Warto pokusić się o rozmowę z lektorem, z którym będziemy się uczyć, by ustalić wspólnie nasze możliwości, oczekiwania i czas, w jakim chcemy osiągnąć postawione cele. W ten sposób łatwo zweryfikować, czy faktycznie możemy osiągnąć to, co zaplanowaliśmy sobie podczas nauki. Nie bójmy się zadawać pytań i szukajmy odpowiedzi, dzięki temu zajęcia będą faktycznie indywidualnymi lekcjami języka angielskiego online, które są naprawdę wysokiej jakości. Powodzenia w nauce. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy