Reklama

Reklama

Województwo Łódzkie na Wystawie Światowej Expo w Dubaju

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Województwo Łódzkie na Wystawie Światowej Expo w Dubaju - Zdjęcie główne

Województwo Łódzkie na Wystawie Światowej Expo w Dubaju

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Materiały partnerskie Wystawa Światowa Expo w Dubaju to nie tylko prestiżowe wydarzenie na skalę światową, ale również szansa dla polskich przedsiębiorców na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i wypromowanie produktów i usług. Na Expo w Dubaju nie zabraknie Województwa Łódzkiego, które w dniach 6-10 listopada 2021 roku zaprezentuje potencjał gospodarczy, naukowy, kulturalny i turystyczny regionu. Hasło polskiego Pawilonu brzmi „Creativity inspired by nature”, definiując tematy przewodnie ekspozycji, czyli technologia, współpraca międzynarodowa i natura.

Reklama

Województwo Łódzkie. Nowoczesność inspirowana tradycją

Expo 2020 w Dubaju aspiruje do miana największego światowego wydarzenia o charakterze gospodarczo-promocyjnym. Skala porównywana jest do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej czy Igrzysk Olimpijskich, stając się na pół roku biznesowym centrum świata. Każda Światowa Wystawa Expo wyznacza uczestnikom pewien kierunek myślenia poprzez hasło przewodnie. Województwo Łódzkie podkreśla nawiązanie do tradycji, jednak w nowoczesnej oprawie. Hasło „Województwo Łódzkie. Nowoczesność inspirowana tradycją” doskonale odzwierciedla program promocyjny regionu.

Prezentacja Województwa Łódzkiego będzie miała charakter interaktywnej wystawy, przedstawiającej przemysł włókienniczy w nawiązaniu do tradycji historycznych regionu oraz innowacyjne technologie w dziedzinie tworzenia tkanin. Planowane są również działania dodatkowe w tym m.in. promocja najwyższej jakości regionalnych produktów spożywczych, seminarium branżowe, koncerty fortepianowe, pokazy muzyki i tańców ludowych, występy teatralne, prezentacja kolekcji mody inspirowanej elementami regionalnych strojów ludowych. Nie zabraknie również warsztatów dla dzieci prowadzonych przez artystów ludowych z regionu.

​Duże perspektywy rozwoju dla przedsiębiorców

Wystawa Expo w Dubaju to dla Polski doskonała okazja na promocję gospodarczą i wielowymiarową prezentację potencjału polskich przedsiębiorców w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na całym Bliskim Wschodzie, który jest światowym centrum wymiany handlowej. W wydarzeniu mogą wziąć udział przedsiębiorcy reprezentujący sektor mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzący działalność na terenie Województwa Łódzkiego.

- Obecność Województwa Łódzkiego na Expo 2020 w Dubaju stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania potencjału gospodarczego, kulturalnego i turystycznego naszego regionu. To ogromna szansa dla innowacyjnych firm z Łódzkiego na wypromowanie produktów i usług – mówi Grzegorz Schreiber, Marszałek Województwa Łódzkiego, Ambasador udziału Polski w Expo 2020 Dubai.

Zyskaj dofinansowanie do udziału w Expo w Dubaju!

Przedsiębiorstwa wybrane w drodze rekrutacji otrzymają dofinansowanie od Województwa Łódzkiego, stanowiące pomoc de minimis. Województwo Łódzkie pokryje koszty uczestnictwa przedsiębiorcy na wyjeździe, m.in. koszt organizacji powierzchni wystawienniczej w strefie wystaw czasowych Pawilonu Polski, transportu produktów i eksponatów służących do promocji przedsiębiorstwa, wstępu na teren EXPO 2020, transportu lotniczego, zakwaterowania w Dubaju, opiekę tłumacza podczas spotkań B2B oraz udziału w szkoleniu z zakresu etykiety i kultury biznesowej na Bliskim Wschodzie.

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie Województwa Łódzkiego: www.biznes.lodzkie.pl.

Rekrutacja otwarta dla przedsiębiorców

Aby zgłosić chęć udziału w Wystawie Województwa Łódzkiego na Expo w Dubaju, należy wypełnić formularz rekrutacyjny zamieszczony na stronie https://biznes.lodzkie.pl/expodubaj/. Przedsiębiorstwa zostaną wybrane w drodze otwartej rekrutacji, która trwa do 30 czerwca 2021 r.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji – przyszłość jest w Twoich rękach!

Więcej informacji na stronie internetowej poświęconej udziałowi Województwa Łódzkiego w EXPO w Dubaju: www.biznes.lodzkie.pl/expodubaj/ oraz na kanale społecznościowym Łódzkie dla Biznesu.

Artykuł finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
i budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy