Górnik Zabrze - ŁKS Łódź (NA ŻYWO/LIVE 20.10.19)

Górnik Zabrze - ŁKS Łódź (NA ŻYWO/LIVE 20.10.19) - Zdjęcie główne

SportRelacja na żywo ze spotkania 12. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Górnikiem Zabrze, a ŁKS-em Łódź. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala będą chcieli opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Bądź z nami na TuŁódź.pl!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę.

Gdyby podopieczni trenera Moskala byli bardziej skuteczni przy strzałach z dystansu, to z pewnością wynik byłby lepszy. Chwila dekoncentracji w obronie i niestety było już 1:1. Finalnie łodzianie nie przegrywają, co po fatalnej passie porażek może cieszyć.

90+4'

Koniec spotkania.

90+3'

Przemilczmy tę akcję. Grę wznowi Chudy.

90+3'

Łodzianie wywalczyli rzut rożny.

90+2'

Zmiana w ekipie gości. Kalinkowski pojawia się w miejsce Ramireza.

90+2'

Mało brakowało, a Grzesik wpakowałby piłkę do własnej bramki...

90+1'

Arbiter przedłuża mecz o cztery minuty.

89'

Trąbka ogląda żółtą kartkę za faul na Ściślaku.

87'

Malarz wznawia grę wybiciem od własnej bramki.

86'

Zmiana w ŁKS-ie. Bryła zastępuje Pyrdoła.

84'

Piłka w bramce ŁKS-u po strzale Koja, ale wcześniej Matuszek faulował Malarza. Gola nie ma.

82'

Górnicy próbują iść za ciosem i konstruują kolejną akcję na połowie łodzian.

81'

Igor Angulo wpisał się na listę strzelców po tym jak z bliskiej odległości pokonał Arka Malarza!

80'

Zmiana w Górniku. Za Bauzę pojawia się Krawczyk.

78'

GOOOL! Górnik wyrównuje...

77'

Grę od bramki wznawia Malarz.

77'

Uderzenie głową Koja, ale na szczęście niecelne.

76'

Rzut rożny dla Górnika. ŁKS na chwilę wybija, ale po chwili traci futbolówkę.

75'

Dobra interwencja Chudego, który był szybszy od Kujawy.

74'

Jimenez fatalnie uderzył i piłka opuściła plac gry.

74'

Niecelne uderzenie Angulo. Grę wznowił Malarz.

72'

Pierwsza zmiana w ŁKS-ie. Guima kończy spotkanie, a rozpoczyna je Piątek.

71'

Angulo złapany na spalonym.

70'

ŁKS jest teraz mocno cofnięty i będzie próbował kontrataków.

68'

Złe zagranie Wolsztyńskiego i przez to Górnik traci futbolówkę.

66'

Piłka po stronie Górnika. Gospodarzom brakuje jednak dokładności.

64'

Łodzianie mieli rzut rożny. Po wykonaniu tego stałego fragmentu gry na murawie leżał Guima. Nie ma jednak mowy o przewinieniu.

63'

Uderzenie Ramireza w krótki róg, ale skutecznie broni bramkarz!

62'

Srnić ogląda żółty kartonik za przewinienie na rywalu.

61'

Zmiana w ekipie z Zabrza. Ściślak pojawia się w miejsce Matrasa.

60'

Rzut wolny dla ŁKS-u po zagraniu ręką Angulo.

59'

Dośrodkowanie Janzy, ale niecelne.

58'

Rzut wolny dla Górnika, ale daleko od bramki Malarza.

57'

Chudy wznawia grę od własnej bramki po ataku ŁKS-u.

56'

Klimczak padł we własnym polu karnym. Sędzia odgwizdał przewinienie na ełkaesiaku.

56'

Rzut rożny dla Górnika, ale nic z tego groźnego nie wyszło.

54'

Pierwsza zmiana w Górniku. Wolsztyński zmienia zmęczonego Kopacza.

53'

Jimenez traci piłkę w polu karnym ŁKS-u.

51'

Górnik blokuje strzał Srnicia z ok. 28 metrów.

50'

Dani Ramirez wpisuje się na listę strzelców, zabawił się z przeciwnikami jak z dziećmi i pewnym strzałęm pokonuje Chudego! Asystę zalicza Piotr Pyrdoł.

49'

GOOOL dla ŁKS-u!

48'

Interwencja Rozwandowicza, który wybił piłkę po rzucie rożnym.

47'

Pyrdoł złapany na pozycji spalonej. Grę wznowi Chudy.

47'

Rzut rożny dla ŁKS-u.

46'

Druga część spotkania rozpoczęta!

Przydałby się ktoś w szeregach gości, kto rozruszałby ofensywę zespołu. Na ławce jest Patryk Bryła, może on mógłby zaradzić na te problemy?

Łodzianie remisują bezbramkowo po pierwszej części spotkania. ŁKS oddaje dużą ilość strzałów z dystansu, ale są one bardzo niecelne. To za mało by myśleć o wygranej przy dobrej grze Górnika.

45'

Koniec pierwszej połowy,

44'

Żółta kartka dla Jana Sobocińskiego za faul na rywalu. Obrońca ŁKS-u nie wystąpi w spotkaniu za tydzień co komplikuje kadrową sytuację łodzian.

43'

Mocne uderzenie Kopacza, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

41'

Akcja łodzian przerwana przez Sekulicia.

40'

Guima fauluje w środku pola Matrasa.

40'

Łodzianie próbują szczęścia w ofensywie, ale jak dotąd niewiele im wychodzi.

39'

Sekulić znalazł się w dobrej sytuacji, ale piłkarzowi Górnika zabrakło zdecydowania.

37'

Ramirez nie zdołał opanować futbolówki po podaniu Sobocińskiego.

36'

Strzał Trąbki z 18. metrów, ale ponownie niecelny. Łodzianie nie potrafią dzisiaj dobrze przymierzyć!

35'

Trąbka podaje do Guimy, ale Portugalczyk nie przejął piłki.

34'

Strzał Ramireza z ok. 20 metrów, ale niestety niecelny.

34'

Matras przerywa akcję ofensywną ŁKS-u.

33'

Grzesik uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

32'

Górnik jest lepszy od ŁKS-u, miejmy nadzieję, że łodzianie w porę się przebudzą.

31'

Kolejny błąd Guimy. O czym myśli Portugalczyk?

30'

Błąd w przyjęciu Guimy, piłka przeleciała mu pod podeszwą...

29'

Główka Matrasa, ale piłka przeleciała obok bramki golkipera ŁKS-u.

28'

Rzut wolny dla Górnika. Przy piłce Janza.

27'

Strata ełkaesiaków po dobrej interwencji Matuszka.

26'

Piłka w rękach Malarza po wrzutce Janzy.

25'

Bauza faulowany w środku pola.

24'

Grzesik nie przejął podania od Srnicia.

23'

Sekulić uderzył na bramkę Malarza w polu karnym, ale piłka napotkała na nogi obrońcy ŁKS-u.

21'

Strzał Matuszka głową z pięciu metrów, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką!

20'

Gospodarze nie zdobyli bramki w tej sytuacji. Zabrakło dostawienia nogi.

19'

Rzut rożny dla Górnika po uderzeniu Jimeneza.

18'

Udane piąstkowanie Malarza po dośrodkowaniu rywala.

17'

Uderzenie Jimeneza, ale na szczęście jeden z ełkaesiaków zablokował strzał.

16'

Uderzenie z daleka Klimczaka, ale futbolówka przeleciała obok bramki Chudego.

15'

Trąbka wywalczył rzut rożny dla swojej ekipy.

14'

Uderzenie Janzy w samo okienko, ale Malarz zdołał interweniować.

13'

Rzut wolny dla zabrzan z odległości ok. 25 metrów od bramki.

12'

Świetna interwencja Rozwandowicza, który wybił piłkę z linii bramkowej!

11'

Dobra interwencja jednego z defensorów i niebezpieczeństwo stracenia bramki przez Górnika oddalone.

10'

Rzut rożny dla gości po akcji Kujawy.

9'

Starcie Klimczaka z Bauzą, gra przerwana. Gracz Górnika leży na murawie.

8'

Faul Sekulicia, ale na połowie ŁKS-u.

7'

Dobra interwencja Grzesika, który uprzedził Jimeneza.

6'

Ramirez próbował zaskoczyć z daleka, ale podobnie jak w poprzedniej akcji - Górnik skutecznie zdołął zablokować uderzenie.

5'

Sobociński uderzył z dystansu, ale jego strzał został zablokowany.

4'

Kontratak ełkaesiaków, ale skutecznie wybijają przeciwnicy.

3'

Dobra interwencja Malarza, który uprzedził Kopacza.

2'

Ramirez oddał strzał z dystansu, ale piłka przeleciała obok bramki Górnika

2'

Koj wybija futbolówkę na aut, przerywając tym samym pierwszą akcję ofensywną ŁKS-u.

1'

Spotkanie rozpoczęte!

ŁKS wystąpi dzisiaj w czarnych trykotach, a gospodarze zagrają w biało-granatowych strojach.

Piłkarze są już na murawie. Za moment pierwszy gwizdek sędziego.

Mały jubileusz trenera Górnika. Marcin Brosz prowadzi zespół z Zabrza dzisiaj po raz 200!

Bez niespodzianek w składzie ŁKS-u. Przeciwko Górnikowi wybiegnie identyczna jedenastka co z Arką.

Piłkarze kończą już rozgrzewkę. Za chwilę początek spotkania!

Rycerze Wiosny mają problemy kadrowe. Przez kontuzje w dzisiejszym meczu nie zagra Kamil Juraszek, Wojciech Łuczak, Pirulo oraz Łukasz Sekulski. Czy mimo tych osłabień ŁKS zgarnie trzy punkty?

Zdecydowanym faworytem jest Górnik, ale wydaje się, że ŁKS przeciwstawi się gospodarzowi. Wiele będzie zależeć od formy aktualnych liderów beniaminka, czyli Piotra Pyrdoła i Michała Trąbki.

Łodzianie zdołali przerwać tragiczną passę ośmiu przegranych spotkań z rzędu. ŁKS ograł Koronę 4:1 i ... przyszła pora na przerwę reprezentacyjną. Podczas niej ełkaesiacy przegrali sparing z Wisłą Płock. Jaki wynik padnie dzisiaj w Zabrzu?