Hiszpańskiego zawodnika nie zobaczymy już z przeplatanką na piersi

Autor: | Zdjęcie: Michał Pietrzak

Hiszpańskiego zawodnika nie zobaczymy już z przeplatanką na piersi - Zdjęcie główne

Moreno rozwiązuje kontrakt z ŁKS-em Łódź | foto Michał Pietrzak

Sport Łódzki Klub Sportowy oficjalnie poinformował, że w drużynie nie zagra więcej jeden z hiszpańskich graczy. Klub poinformował, że podpisany latem 2021 roku kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Hiszpan rozwiązał kontrakt z ŁKS-em Łódź

Latem 2021 roku do klubu z al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi sprowadzony został Javi Moreno. Mówiąc krótko 25-letni dziś zawodnik okazał się w ŁKS-ie totalnym niewypałem. Były gracz Almerii, czy Murcii rozegrał łącznie 33 mecze z przeplatanką na piersi. Liczby Hiszpana? 0 goli i 1 asysta. To jedno decydujące podanie Moreno zanotował 11 września 2021 roku w wygranym 2:0 spotkaniu z Miedzią Legnica.

W tym sezonie Javi Moreno grał głównie w trzecioligowych rezerwach. Tam radził sobie nieźle, bo w 9 spotkaniach zdobył 4 bramki i dorzucił 5 asyst. W pierwszym zespole w obecnej kampanii zaliczył jednak zaledwie 81 minut w Fortuna 1 Lidze i 67 minut w Pucharze Polski.

Wobec piłkarza żywiono olbrzymie nadzieję, co zresztą poparte było występami w meczach przedsezonowych latem ubiegłego roku. Niestety w spotkaniach o stawkę nie wyglądało to już tak dobrze. 25-latek jest od dzisiaj tj. 16 listopada 2022 roku wolnym zawodnikiem.