Kibice ŁKS-u Łódź podczas meczu z Arką Gdynia nie zawiedli [zdjęcia]

Sport Piłki nożnej nie byłoby kibiców. Zobaczcie, jak całe rodziny dopingowały drużynę ŁKS-u Łódź podczas spotkania z Arką Gdynia.

Emocje przy al. Unii Lubelskiej. ŁKS Łódź wygrał z Arką Gdynia

Przypomnijmy, że mecz ŁKS Łódź Arka Gdynia zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Mecz rozpoczął się od prowadzenia gości. Jeszcze przed przerwą łodzianom udało się wyrównać. Piękną główką popisał się Nacho. ŁKS Łódź zdecydowanie lepiej zagrał drugą połowę. Na prowadzenie drużyna wyszła po świetnej akcji Pirulo, Trąbki i Dankowskiego. Po dośrodkowaniu tego ostatniego piłkę w sieci umieścił Szeliga. Kibice wówczas tryumfowali.

W końcówce spotkania wszedł na boisko Jurić, który ustalił wynik meczu w doliczonym czasie. Euforia kibiców ŁKS-u sięgnęła wówczas zenitu. Na trybunach panowała iście świąteczna atmosfera.

ŁKS Łódź 3:1 Arka Gdynia

0:1 - Omran Haydary 1'

1:1 - Nacho Monsalve 36'

2:1 - Bartosz Szeliga 66'

3:1 - Stipe Jurić 90+4'

ŁKS: Bobek - Dankowski, Monsalve, Marciniak, Tutyskinas - Okhronchuk, Nowacki (Koprowski 46’), Trąbka (Kort 74’) - Pirulo, Janczukowicz (Jurić 74’), Balongo (Szeliga 45+4’)

Arka: Krzepisz - Dobrotka, Haydary, Adamczyk, Rymaniak - Skóra (Czubak 80’), Purzycki (Milewski 60’), Tomal, Stolc, Gol - Żebrowski (Kuzimski 26’).

Koniecznie zobaczcie galerię zdjęć kibiców ŁKS-u Łódź. Ci nie zawiedli. Na spotkaniu z Arką Gdynia pojawiły się całe rodziny. I ci młodsi i ci starszy z szalikami w ręku dopingowali swoją drużynę.