Reklama

Reklama

Kibole Łódź. Dzieci zrobiły zadymę na Bałutach w Łodzi. To pseudokibice ŁKS-u Łódź [wideo]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kibole Łódź. Dzieci zrobiły zadymę na Bałutach w Łodzi. To pseudokibice ŁKS-u Łódź [wideo] - Zdjęcie główne

Patologiczne zachowanie młodych kibiców ŁKS-u Łódź na Bałutach

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W czwartek 20 maja na Bałutach w okolicach Placu Kościelnego i ul. Wojska Polskiego, młodzi kibice Łódzkiego Klubu Sportowego postanowili zakłócić spokój wulgarnymi przyśpiewkami na temat Widzewa Łódź. KWP w Łodzi: „Bulwersujące jest to, że dopuszczają się tego bardzo młodzi ludzie”

Reklama

Wulgarne przyśpiewki młodych kibiców ŁKS-u Łódź

20 maja 2021 roku młodzi ludzie sympatyzujący z ŁKS-em Łódź „wpadli” na Bałuty tuż obok 13 LO im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi, zakłócając spokój mieszkańcom wulgarnymi przyśpiewkami wymierzonymi w kierunku rywali zza miedzy ŁKS-u, Widzewa Łódź. 

!reklama!

Na nagraniu opublikowanym przez profil: „Łódzkie Sytuacje” obserwujemy dzieci, które obok 13 LO im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi, nie stronią od wulgaryzmów dedykowanych Widzewowi Łódź. Możemy usłyszeć całą gammę niecenzuralnych przyśpiewek mówiących chociażby o tym, do kogo należy miasto.

Do tej pory nie dziwiło nikogo takie zachowanie wśród dorosłych ludzi opowiadających się za ŁKS-em Łódź lub Widzewem. Tym razem „do gry" weszły… dzieci, które postanowiły dać znać mieszkańcom Bałut, co sądzą na temat klubu z al. Piłsudskiego 138. 

Polecamy: Wojna, a na pewno bitwa pseudokibiców w Łodzi trwa. Kibole brutalnie pobili dwóch kibiców na Bałutach [ZDJĘCIA]

KWP w Łodzi: „Bulwersujące jest to, że dopuszczają się tego bardzo młodzi ludzie”

Jak powiedział nam jeden z członków zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, asp. sztab. Radosław Gwis, takie zachowanie wśród młodych ludzi nie jest wcale niczym nowym:

- Moja opinia nie będzie odstawać od ogółu ludzi, którzy starają się żyć praworządnie i zgodnie z zasadami współżycia społecznego. Wszelkie pseudo kibicowskie przyśpiewki, dewastacje mienia publicznego, wulgarne wyzwiska są naganne. Bulwersujące jest też to, że dopuszczają się tego bardzo młodzi ludzie. To nie jest niestety niczym nowym - powiedział asp. sztab. Radosław Gwis. 

- Jeżeli ktoś się wychowywał w takim środowisku, gdzie rodzice lub starsze rodzeństwo tak się zachowuje, to będzie się zachowywać tak samo. Wcześniej nie było natomiast mediów społecznościowych i takich środków technicznych, więc wielokrotnie było to po prostu niezauważalne. Kiedyś ktoś mógł po prostu popisać się przed kolegami, ale nikt inny tego nie widział. Dzisiaj ktoś taki znajdzie się w sieci i wszyscy mogą zobaczyć, jaki jest z niego chuligan - dodał 

Przez członka biura prasowego KWP w Łodzi poruszony został także inny problem, a mianowicie dzisiejszych treści internetowych. Zdaniem asp. sztab. Radosława Gwisa internet, czyli coś, co w zamyśle twórców miało służyć globalnej, masowej wymianie informacji oraz być źródłem wiedzy i pomagać rozwiązywać problemy, ma także swoje ciemne strony. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy