ŁKS Łódź - Wisła Płock [WYNIK NA ŻYWO]

ŁKS Łódź - Wisła Płock [WYNIK NA ŻYWO] - Zdjęcie główne

Sport Łódzki Klub Sportowy rozgrywa swój pierwszy sparing tego lata. Rywalem łodzian jest ekstraklasowa Wisła Płock. ŁKS ŁÓDŹ 4:0 WISŁA PŁOCK (KONIEC MECZU) 1:0 - Dani Ramirez (29.)2:0 - Kalinkowski (42.)3:0 - Sekulski (58.)4:0 - Guimaraes (81.)

5. MINUTA MECZU: Pierwsze minuty należały do ekipy z Płocka. Groźnie z rzutu wolnego uderzał Furman, ale Kołba nie dał się zaskoczyć.

12. MINUTA MECZU: Od 5. minuty to ŁKS zaczął przeważać. Ze świetnej strony pokazał się kilka razy Dani Ramirez, jednak jego podań nie portafili wykorzystać Patryk Bryła i Rafał Kujawa. ŁKS gra swoją piłkę, wymieniając sporo podań.

20. MINUTA MECZU: ŁKSgra tak, jak do tego przyzwyczaił w pierwszej lidze. Łodzianie naciskają Wisłę, jednak na razie brakuje skutecznego wykończenia akcji.

29. MINUTA MECZU: Goool! Dani Ramirez wyprowadza ŁKS na prowadzenie! Hiszpan niezwykle precyzyjnie uderzył z narożnika pola karnego i piłka wpadła do bramki strzeżonej przez Barłomieja Żyniela.

35. MINUTA MECZU: Zdobyty gol nie zmienił obrazu meczu. Cały czas to ŁKS jest stroną dominującą.

42. MINUTA MECZU: Goool! ŁKS przeważał i udokumnetował to drugim golem. Bramką strzałem zza pola karnego zdobył Bartłomiej Kalinkowski.

45. MINUTA MECZU: Koniec pierwszej połowy. ŁKS w pełni zasłużenie prowadzi 2:0.

46. MINUTA MECZU: Rozpoczynamy drugą połowę. W obu ekipach oglądamy zupełnie inne jedenastki.

55. MINUTA MECZU: Składy uległy zmianie, ale wciąż to ŁKS przeważa. Dobre wrażenie sprawiają nowe nabytki drużyny z al. Unii: Pirulo, Guimaraes i Dampc. W pierwszej połowie udany występ zaliczył natomiast Srnić.

58. MINUTA MECZU: Goool! Łukasz Sekulski kapitalnie wykończył dośrodkowanie z rzutu wolnego jednego ze swoich kolegów!

70. MINUTA MECZU: Tempo meczu nieco spadło, ale mimo to ŁKS sprawia dużo lepsze wrażenie. Naprawdę przyjemnie popatrzeć na grę łódzkiego zespołu na tle zaprawionej w ekstraklasowych bojach Wisły Płock.

81. MINUTA MECZU: I 4:0 dla ŁKS-u! Na strzał z 18 metrów zdecydował się Guimaraes i Wrąbel nie miał nic do powiedzenia. Mocne i precyzyjne uderzenie Portugalczyka.

90. MINUTA MECZU: Koniec spotkania. ŁKS rozbił Wisłę Płock 4:0.

Składy:
ŁKS (I połowa): Kołba - Grzesik, Sobociński, Juraszek, Rozmus, Bryła, Kalinkowski, Srnić, Łuczak, Ramirez, Kujawa
ŁKS (II połowa): Budzyński - Bogusz, Rozwandowicz, Dampc, Klimczak, Wolski (73. Trąbka), Pirulo, Guimaraes, Pyrdoł, Piątek, Sekulski
Wisła: Żyniel - Stefańczyk, Fojut, Uryga, Stępiński, Sielewski, Furman, Stevanović, Angielski, Szwoch, Ricardinho
Wisła (II połowa): Wrąbel - Spychała, Rzeźniczak, Michalski, Tomasik, Milasius, Rasak, Grym, Szczutowski, Zawada, Kuświk