ŁKS ogrywa Koronę w ostatnim sprawdzianie przed Ekstraklasą. Zobacz bramki! [WIDEO] - Zdjęcie główne

Sport ŁKS wczorajszego wieczoru grą przypominał już bardzo tą drużynę, która z każdym meczem w Fortuna I Lidze stawała się coraz silniejsza. 3 gole pozwoliły im na pewne zwycięstwo przeciwko ekstraklasowej Koronie Kielce.

Pierwsza bramka to gol obrońcy. W 9 minucie celnie z rzutu rożnego dośrodkował Patryk Bryła, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Jan Sobociński, który pokonał Pawła Sokoła.

Łódzki Klub Sportowy z każdą kolejną minutą zyskiwał przewagę. Zwłaszcza w drugiej połowie, gdy udokumentował ją Rafał Kujawa, wykańczając w 67 minucie piękną zespołową akcję.

7 minut później było już 3:0. Rzut rożny bity przez Adama Ratajczyka na gola zamienił Maksymilian Rozwandowicz.

ŁKS w tym meczu oglądało się przede wszystkim przyjemnie. Jeśli to miała być ostatnia próba przed PKO Ekstraklasą to została zaliczona. Teraz czas na potwierdzenie tego w rozgrywkach.