Siatkarki z Łodzi nie dały rady przeciwniczkom z BKS Bostik Bielsko-Biała. Zobacz, doping kibiców [FOTO]

Sport Siatkarkom z Grot Budowlani Łódź nie udał się rewanżowy mecz z BKS-owi Bostik Bielsko-Biała. Niestety podopieczne Macieja Biernata przegrały w 2. kolejce obecnego sezonu. Wynik to 1 do 3.

Łódzkim siatkarkom nie udało się nawiązać skutecznej walki

Początek spotkania jednak pokazał, dlaczego bielszczanki stoją znacznie wyżej od Budowlanych w trwającej kampanii. Po ataku Dominiki Pierzchały przyjezdne prowadziły już 6:1. W tym secie od początku do samego końca dominował tylko jeden zespół. Łodziankom nie udało się nawiązać skutecznej walki i przegrały one pierwszą partię 18:25.

Druga partia także zaczęła się od prowadzenia bielszczanek, ale tym razem blok Moniki Fedusio pozwolił wyrównać stan meczu na 5:5. W kolejnych minutach Budowlane nawet przez chwilę prowadziły, ale zmieniło się to po tym jak na zagrywkę weszła była zawodniczka łódzkiego zespołu, Paulina Damaske. W mgnieniu oka goście odskoczyli z wynikiem na 14:9, a niebiesko-biało-czerwone ponownie miały problem. BKS był wyraźnie zespołem lepszym od Budowlanych, co potwierdza wynik drugiego seta. Znów 25:18 dla gości i już 2:0 w setach.

A jak wyglądała dalsza część spotkania? Przeczytacie o tym na portalu Łódzki Sport

Grot Budowlani Łódź – BKS Bostik Bielsko-Biała 1:3 (18:25, 18:25, 25:14, 20:25)

Grot Budowlani: Sobolska-Tarasova, Fedusio, Durul, Łazowska, Lisiak, Kazała, Łysiak, Kąkol, Polak, Pol

BKS Bostik B-B: Nowicka, Pierzchała, Borowczak, Damaske, Szczepańska-Pogoda, Majkowska, Nowak, Mazur, Janiuk

Mimo nieudanego meczu, siatkarki, jak zwykle, mogły liczyć na gorący doping łodzian. Chcecie zobaczyć, jak było na trybunach? Zajrzyjcie do naszej galerii.