Siódmy mecz gwiazd CNBA już za nami. Było co oglądać!

Sport We wtorkowy wieczór odbył się siódmy już mecz gwiazd ligi koszykarskiej CNBA. Tym razem zawodnicy zostali wybrani do dwóch składów w wyniku draftu na wzór tego z najlepszej ligi świata.

Team Alicja kontra Team Paula w 7. edycji meczu gwiazd

W tym roku do rywalizacji stanęły zespoły „Team Alicja” oraz „Team Paula”, ma to oczywiście związek z Alicją Bednarek i Pauliną Kubiak, które były w sztabach trenerskich obydwu ekip. Obie wspierane były odpowiednio przez: Dariusza Kiedrzyńskiego i Grzegorza Zwolińskiego.

Trenerzy mieli do dyspozycji najlepszych zawodników 44. i 45. edycji rozgrywek. Spośród nich powstały właśnie „Team Alicja” i „Team Paula”.

Spotkanie trwało 4 x 12 minut. Nad sprawiedliwym przebiegiem rywalizacji czuwali sędziowie: Paulina Dereszczuk, Olga Gocek i Dominika Szewczyk.

Sporo meczów gwiazd było zaciętych i wyrównanych do ostatnich sekund, ale tym razem z dość dużą i bezpieczną przewagę zwyciężył zespół prowadzony przez Paulinę Kubiak i Grzegorza Zwolińskiego. „Team Paula” wygrał siódmą edycję meczu gwiazd 81:51. Decydująca okazała się tutaj trzecia kwarta, którą „Team Alicja” przegrał aż czternastoma punktami (10:24).

Team Paula 81:51 Team Alicja