Reklama

Reklama

ŁKS Łódź wyjdzie na prostą?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Michał Pietrzak

ŁKS Łódź wyjdzie na prostą?  - Zdjęcie główne

Sytuacja ŁKS-u Łódź wyjdzie na prostą? | foto Michał Pietrzak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Łódzki Klub Sportowy poinformował na swoim portalu internetowym, że zgodnie z tym co zapowiadano, kapitał zakładowy spółki został podniesiony. Ma to pomóc rozwiązać obecne problemy finansowe, z którymi zmaga się klub z al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.

Reklama

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ŁKS Łódź S.A.

Wczoraj tj. czwartek 28 października w ŁKS-ie miało miejsce walne Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ŁKS Łódź S.A. Dokonano tam podniesienia kapitału zakładowego spółki 8 951 600 zł. Stało się tak na wskutek objęcia przez dotychczasowych akcjonariuszy akcji imiennych serii C w ilości 89 516 po 100 zł każda. Obecny kapitał zakładowy spółki wynosi zatem 10 549 500 zł. Dodatkowo na zgromadzeniu podjęto uchwałę, na mocy której Zarząd Spółki został uprawniony do podwyższenia kapitału zakładowego o kwotę do 7 000 000 zł. - czytamy na stronie ŁKS-u Łódź. 

 

Kilka tygodni temu było na tyle źle, że bardzo głośno mówiło się o tym, że ŁKS nie płacił piłkarzom i za piłkarzy (sprawa Mikkela Rygaarda). Teraz sytuacja przy al. Unii ma się stopniowo poprawiać:

 

Podwyższenie kapitału ma na celu poprawienie obecnej sytuacji finansowej oraz przygotowanie spółki do przystąpienia nowych akcjonariuszy, co mam nadzieję nastąpi w ciągu najbliższych trzech miesięcy – wyjaśnia Tomasz Salski, prezes zarządu ŁKS Łódź S.A.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy