Reklama

Reklama

Wystartowały zapisy na wyjątkowe wydarzenie, czyli 18. Bieg Ulicą Piotrkowską!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Wystartowały zapisy na wyjątkowe wydarzenie, czyli 18. Bieg Ulicą Piotrkowską! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 15 stycznia otwarte zostały zapisy na Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Będzie to już 18. edycja biegu, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Reklama

Na ostatniej konferencji z udziałem organizatorów Biegu Ulicą Piotrkowską dowiedzieliśmy się, że firma Rossmann pozostanie sponsorem tytularnym imprezy aż do 2022 roku. Więcej o tym przeczytają państwo TUTAJ.

Bieg Ulicą Piotrkowską dzięki sprawnej organizacji oraz atrakcyjnej trasie zdobywa coraz więcej sympatyków – w klasyfikacji biegów ulicznych odbywających się na dystansie 10 km impreza ta zajmuje szóste miejsce w kraju pod względem frekwencji!

Rok temu bieg ukończyło ok. 5000 uczestników, a jak informują organizatorzy, w tegorocznej edycji, która odbędzie się 16 maja, spodziewają się co najmniej 6000 dorosłych uczestników, oraz ok. 2000 najmłodszych, biorących udział w Mini Biegu, który odbędzie się tydzień po głównej imprezie. Zapisy na tą drugą część całego wydarzenia ruszą w marcu, a całe środki zgromadzone z wpisowego zostaną przekazane Fundacji JiM, pomagającej dzieciom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W ubiegłym roku w ramach pomocy dla Fundacji DOM organizatorzy przelali na jej konto blisko 15 tys. złotych.

Jak informowaliśmy kilka dni temu, w tym roku trasa oraz miejsca startu i mety nie ulegną zmianie. Zawodnicy pobiegną m.in. al. Politechniki, al. Kościuszki, oraz oczywiście ulicą Piotrkowską. Meta znajdować się będzie na al. Politechniki naprzeciwko Zatoki Sportu, zaś biuro zawodów znajdować się będzie w CH Sukcesja. Biegacze mają o co walczyć, gdyż nagrodzonych zostanie ok. 150 osób! Wyróżnieni zostaną nie tylko najszybsi w kategorii OPEN oraz kategoriach wiekowych, ale także najszybsi zawodnicy z ponad 20 kategorii branżowych, m.in. lekarze, nauczyciele czy studenci.

Przypominamy, że 15 i 16 stycznia obowiązuje promocyjna cena wpisowego, wynosząca tylko 40 złotych. W zamian uczestnicy, oprócz prawa do startu, otrzymają m.in. pamiątkową koszulkę startową, medal, posiłek napoje oraz bogaty pakiet startowy, o który zadbają partnerzy oraz sponsorzy biegu. Spośród nich warto wyróżnić Miasto Łódź, województwo łódzkie oraz Politechnikę Łódzką. Od 17 stycznia cena wpisowego wynosić będzie 50 złotych i utrzyma się ona do końca lutego. Od 1 marca kwota wzrośnie do 60 złotych, zaś w dniach poprzedzających bieg (6 – 10 maja) osoby chcące zapisać się na to wydarzenie będą musiały zapłacić 70 złotych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w biegu i rozbudowywaniu łódzkiej społeczności biegaczy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy