Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (NA ŻYWO/LIVE 10.09.20)

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (NA ŻYWO/LIVE 10.09.20) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie w ramach 4. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec,a Łódzkim Klubem Sportowym. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 17.00. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę.

ŁKS bardzo męczył się z atakami Zagłębia w drugiej części gry, ale ostatecznie Rycerze Wiosny zdołali szczęśliwie zakończyć to spotkanie. Podopieczni trenera Stawowego zgarnęli kolejny komplet oczek i dzięki dzisiejszej wygranej, umacniają się na fotelu lidera Fortuna 1 Ligi!

90+3’

Koniec meczu.

90+2’

Żółta kartka dla Karbowego za ostry faul na jednym z ełkaesiaków.

90+1’

Karbowy trafia prosto w mur.

90+1’

Rzut wolny dla gospodarzy po niepotrzebnej stracie Sobocińskiego. Tosik musiał ratować błąd kolegi faulem.

89’

Łodzianie odliczają już do końca. Naprawdę niewiele brakuje do czwartego z rzędu zwycięstwa Rycerzy Wiosny!

88’

Malarz zdołał wypiąstkować futbolówkę w niebezpiecznej sytuacji.

87’

Łodzianie muszą mieć się na baczności i grać bardzo uważnie w ostatnich minutach, aby w głupi sposób nie stracić bramki.

86’

Zmiana w Zagłębiu. Kieca pojawił się w miejsce zmęczonego Oliveiry.

85’

Nawotka faulowany przy próbie wyprowadzenia kontrataku. Przyjezdni szybko wznawiają grę.

83’

Ekipa z Sosnowca rozgrywa na połowie ŁKS-u jak gdyby nigdy nic. Goście muszą jak najszybciej odebrać piłkę i przenieść ciężar gry na połowę rywali.

82’

Małecki jest niezwykle aktywny w końcówce spotkania. Były gracz Wisły Kraków dośrodkował futbolówkę z lewej strony, ale tym razem była to próba niecelna. Łodzianie muszą zwrócić szczególną uwagę na tego gracza pon kątem krycia.

81’

Zmiana w ŁKS-ie. Tosik pojawia się w miejsce Rozwandowicza.

79’

Ależ sytuacja dla Zagłębia! Małecki otrzymał podanie na lewym skrzydle, próbował strzelać, ale nie pomocnik nie trafił w piłkę. Robi się gorąco przed polem karnym łodzian.

78’

Golkiper Rycerzy Wiosny spokojnie złapał kiepsko posłaną piłkę w pole karne.

77’

Rzut rożny dla gospodarzy po akcji na prawym skrzydle.

76’

Małecki przedarł się na lewej flance, podał wzdłuż bramki, ale Dąbrowski zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

75’

Piłkarz Zagłębia trafił tylko w mur złożony z ełkaesiaków.

74’

Rzut wolny dla podopiecznych trenera Dębka. Karbowy szykuje się do bezpośredniego strzału.

73’

Groźny kontratak ze strony ekipy z Sosnowca, ale ostatecznie Malarz spokojnie złapał futbolówkę.

72’

Zmiana w ŁKS-ie. Na placu gry zameldował się Dankowski, a opuścił je Klimczak.

72’

To była dobra próba dośrodkowania, ale jeden ze stoperów zdoła wyekspediować piłkę poza pole karne.

71’

Rzut rożny dla ŁKS-u. W narożniku Trąbka.

69’

Pawłowski nie zrozumiał się z partnerami i nie zdołał dobiec do mocno zagranej futbolowki.

68’

Podopieczni trenera Stawowego przenieśli w końcu ciężar gry na połowę rywali, ale jak dotąd nie potrafią stworzyć zagrożenia przed ich bramką.

66’

Rycerze Wiosny z minuty na minutę maja coraz wieksze problemy z przerywaniem akcji gospodarzy.

65’

Nic ciekawego nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

64’

Rzut rożny dla gospodarzy po interwencji Rozwandowicza.

63’

To spotkanie zaczyna być coraz bardziej otwarte. Obecnie obie ekipy wymianiają praktycznie cios za ciosem.

61’

Groźna kontra Zagłębia, ale łodzianie grają czujnie w defensywie.

60’

Fragment lepszej gry gospodarzy, którzy próbują szybko doprowadzić do remisu.

57’

Na listę strzelców wpisał się Gregorio, który wpakował futbolówkę do pustej bramki. ŁKS pierwszy raz w tym sezonie stracił bramkę.

56’

GOOOL dla Zaglebia!

55’

Dobre zagranie Sekulskiego do Pirulo, ale ten nie zdołał opanować piłki.

54’

Ełkaesiacy rozgrywają futbolówkę na połowie rywali, a ci jedynie przyglądają się klepce gości.

53’

Łodzianie spokojnie kontrolują przebieg gry.

50’

W przerwie nastąpiła potrójna zmiana w szeregach łodzian. Na murawę nie wybiegli już Srnic, Ratajczyk i Corral, a w ich miejsce pojawili się Nawotka, Gryszkiewicz oraz Sekulski.

50’

Znakomity strzał Hiszpana i Rucerze Wiosny prowadzą już 2:0!

49’

GOOOOL 2:0 dla gości!

48’

Rzut wolny dla LKS-u. Pirulo pokusi się o bezpośrednie uderzenie?

47’

Dobra akcja łodzian, ale będzie tylko korner.

46’

Druga połowa rozpoczęta.

ŁKS nie był dominującą stronę w pierwszej części gry, ale goście okazali się konsekwentniejsi w swoich ofensywnych poczynaniach niż gospodarze. Rycerze Wiosny przeprowadzili jeden, skuteczny kontratak i dzięki tej akcji prowadzą do przerwy. Miejmy nadzieję, że w drugiej odsłonię sobotniej rywalizacji, ełkaesiacy strzelą jeszcze bramki i pewnie wygrają w Sosnowcu.

45’

Koniec pierwszej połowy.

44’

Wrzutka Klimczaka z lewej strony, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

43’

Dobra próba kontrataku w wykonaniu gości, ale ostatecznie do pełni szczęścia zabrakło nieco dokładności.

42’

Trwa walka o futbolówkę w środkowej strefie.

41’

Jeden z rywali ełkaesiaków był bliski przecięcia dobrego podania, ale zabrakło mu centymetrów aby opanować piłkę. Gdyby było inaczej, Malarz mógłby mieć duże kłopoty.

40’

Rzut rożny dla graczy w czerwonych koszulkach.

39’

Akcja Pawłowskiego na prawej flance, ale skrzydłowy Zagłębia zakończył ten atak niecelnym podaniem.

38’

Sobociński kiepsko wybija, ale Wszołek zdołał naprawic błąd kolegi i przejął futbolówkę.

37’

ŁKS wyszedł teraz wyżej na gospodarzy, ale jak dotąd nie wychodzi z tego nic groźnego dla piłkarzy trenera Dębka.

36’

Rycerze Wiosny zostali zepchnięci na własną połowę, ale rywale szybko stracili futbolówkę.

34’

Wolski wywalczył rzut z autu na połowie Zagłębia.

33’

Podopieczni trenera Stawowego spokojnie rozgrywają na połowie rywala.

32’

Kiepskie uderzenie pomocnika z Sosnowca i Malarz wznawia grę krótkim rozegraniem.

30’

Rzut wolny dla gospodarzy. Dobra odległość do bezpośredniego strzału.

29’

Dąbrowski ucierpiał w jednym ze starć z rywalem, ale po chwili podniósł się z murawy i może już kontynuować grę.

28’

Kibice Zagłębia cały czas gorąco dopingują swój zespół, ale fani z Łodzi również dali już kilkukrotnie o sobie znać :)

27’

Gracze z Sosnowca cały czas utrzymują się przy futbolówce i mają zamiar zdobyć szybko wyrównującego gola.

25’

Znakomita sytuacja dla gospodarzy! Małecki urwał się na prawym skrzydle, uderzył i Malarz w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę!

24’

ŁKS próbował przeprowadzić kontrę, ale Wszołek zagrał wprost pod nogi rywala.

23’

Rzut rożny dla Zagłębia po wybiciu piłki przez Klimczaka.

21’

Dalekie zagranie do Pawłowskiego, ale kapitan gospodarzy nie zdołał dogonić piłki.

20’

Klimczak próbował szczęścia za sprawą akcji indywidualnej, ale stoper odebrał mu futbolówkę.

18’

Ciekawe, czy Zagłębie zdoła szybko odpowiedzieć czy to łodzianie pójdą za ciosem i szybko zdobędą drugą bramkę.

17’

Szybki kontratak gości składający się z wymiany kilku podań na małej przestrzeni i mamy prowadzenie Biało-Czerwono-Białych. Strzelcem gola jest Trąbka, który uderzył płasko zza lini pola karnego i nie dał szans na interwencje golkiperowi z Sosnowca.

16’

GOOOL! 1:0 dla ŁKS-u!

14’

Faul Srnicia na połowie podopiecznych trenera Dębka i za chwilę piłkę szybko wprowadzą do gry zawodnicy Zagłębia.

13’

Niezrozumienie w szeregach Zagłębia, niecelne podanie i w konsekwencji strata piłki.

12’

Małecki złapany na pozycji spalonej. Grę od bramki za chwilę wznowi Malarz.

11’

Łodzianie sprawiają wrażenie zaskoczonych faktem, że jak dotąd to gospodarze są aktywniejsi i dłużej utrzymują się przy piłce.

10’

Szybkie rozegranie futbolówki przez ełkaesiaków przed polem karnym przeciwnika, ale w tej akcji zabrakło gościom dokładności i ostatniego podania.

9’

Pirulo sprytnie nabił zawodnika Zagłębia i wywalczył dla swojej ekipy aut. Szkoda tylko, że na swojej połowie.

7’

Czujne przejęcie futbolówki przez defensora z Sosnowca i znów to gospodarze konstruują swój kolejny atak.

6’

Rozwandowicz sfaulował rywala w ferworze walki o piłkę, ale obyło się bez kartki.

4’

Łodzianie w pierwszych fragmentach mają lekkie problemy z wyjściem z piłką poza własną połowę. Zagłębie mocno pressuje przyjezdnych.

3’

Pierwsza akcja ofensywna elkaesiaków na prawej flance, ale Pirulo został faulowany.

2’

Klimczak zdołał udanie interweniować przerywając tym samym niebezpiecznie zapowiadającą się akcję rywali.

1’

Gramy! Spotkanie rozpoczęli gospodarze.

Rycerze Wiosny zagrają dzisiaj w jednolitych czarnych trykotach, a podopieczni trenera Dębka wystąpią w czerwono-zielono-białych strojach.

W oczekiwaniu, aż obie ekipy wybiegną na murawę, zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzą tego spotkania. Aby przejść do artykułu kliknik TUTAJ.

Spotkanie liderującego w tabeli Fortuna 1 Ligi ŁKS-u, z zajmującym 11. lokatę Zagłębiem Sosnowiec rozpoczenie się już za kilka minut. W pnelu ze składami dostępne są już obie jedenastki na tę rywalizację. Od pierwszej minuty w barwach gości zagra m.in. Srnić, który mecz z Widzewem zaczął na ławce.