Reklama

Reklama

Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego obniża czynsz najemcom

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego obniża czynsz najemcom - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

TuLokalni Najemcy lokali użytkowych Widzewskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego zapłacą tylko 1 zł netto czynszu za kwiecień i maj 2020 r.

Reklama

WTBS zadecydowali o podobnej realizacji polityki czynszowej najemców lokali użytkowych jak miasto. Właściciele WTBS zdecydowali o zmniejszeniu stawki za czynsz do 1 zł w okresie kwiecień-maj. Jednocześnie opłaty ze media pozostają bez zmian.

!reklama!

Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego stara się na bieżąco monitorować sytuację i będzie podejmować kolejne decyzje w zakresie płatności z tytułu czynszów za wynajmowane lokale w kolejnych miesiącach.

Wcześniej takie same działania podjęło miasto. Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska wydała zarządzanie obniżające stawki czynszu za wynajem miejskich lokali użytkowych na najbliższe dwa miesiące do symbolicznej złotówki za lokal.

Źródło: UMŁ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy