Reklama

17 lutego 2023 odbędzie się Gala, w trakcie której przyznane zostaną Orły „Wprost”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Materiał partnera

17 lutego 2023 odbędzie się Gala, w trakcie której przyznane zostaną Orły „Wprost” - Zdjęcie główne

Nagroda Orły „Wprost” | foto Materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Tymi prestiżowymi nagrodami honorowane są instytucje, przedsiębiorcy, samorządy oraz osoby, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki oraz nauki zarówno woj. łódzkiego, jak też całego kraju. Jak uważają organizatorzy, są to osoby, które na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko dokonując wielkich czynów, a także w codziennych działaniach tworząc kształt dzisiejszej Polski.

Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości regionu. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą, nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.

ORŁY WPROST to nawiązanie do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można nieść białoczerwoną flagę wysoko, być patriotą i działać na rzecz Polski.  Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego - wizerunek Orła Białego - które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP od roku 1945 przy 43 Eaton Place w Londynie, tzw. „Zamku”.

DLACZEGO NAJBARDZIEJ INNOWACYJNI w REGIONACH ?

Polska gospodarka się rozwija dzięki trzem istotnym elementom: Innowacjom polskich firm, współpracy z Samorządami / Urzędami Marszałkowskimi, wsparciu rządu i administracji centralnej.

W edycji 2023 projektu Orły Wprost chcemy pokazać jak doskonale na rzecz innowacyjności polskich firm pracują te trzy elementy. Dlatego przez cały 2023 r będziemy w projekcie Orły Wprost nagradzać „najbardziej innowacyjnych w regionach”.

 

Gala w Łodzi odbędzie się 17 lutego br. w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Szczegółowe informacje śledzić można na stronie: https://orly.wprost.pl/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy