Reklama

Reklama

5 rzeczy, o których powinieneś pamiętać zawierając umowy pomiędzy przedsiębiorcami. Cz. 1 [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

5 rzeczy, o których powinieneś pamiętać zawierając umowy pomiędzy przedsiębiorcami. Cz. 1 [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Zmiany w ustawodawstwie odnoszące się do życia gospodarczego, wprowadzone w listopadzie tego roku, dają przedsiębiorcom zawierającym między sobą umowy nowe obowiązki i nowe możliwości. Warto zapoznać się z tymi zmianami po to, by zminimalizować ryzyko strat we własnym biznesie powstałych w sytuacji, gdy z niewiedzy nie dopatrzymy istotnych obowiązków, ale też nie wykorzystamy przysługujących nam możliwości.   

Reklama

O komentarz do zmian poprosiliśmy kancelarię radców prawnych Biznesove specjalizującą się w prawie gospodarczym. Komentarz, w formie rozmowy, został przygotowany z myślą zwłaszcza o  mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, które nie dysponują własnymi działami prawnymi, a z usług kancelarii zewnętrznych korzystają tylko w sytuacjach koniecznych. Chcemy zatem przybliżyć istotne kwestie, które mogą być pomocne nie tylko łódzkim przedsiębiorcom. Forma przekazu została maksymalnie dostosowana do odbiorcy, który na co dzień zajęty swoim biznesem, potrzebuje jasnego, prostego i przede wszystkim kompetentnego przekazu przydatnego w jego działalności gospodarczej.

 • ZOBACZ: Pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o zmianach przepisów dotyczących płatności za towary lub usługi [WIDEO]
 • ZOBACZ: 5 rzeczy, o których musisz pamiętać, aby skutecznie zawierać umowy. Łączymy prawo z biznesem [WIDEO]
 • Zaczynamy więc od umów zawieranych między przedsiębiorcami. Przyjrzyjmy się kilku istotnym warunkom, które muszą być spełnione, aby nasza umowa była ważna i aby, w razie konieczności dochodzenia swych roszczeń w sądzie, mieć realną szansę na skuteczne ich wyegzekwowanie.

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

  Komentarze (0)

  Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  Wczytywanie komentarzy