Reklama

Reklama

Atlas wyróżniony tytułem Pracodawca Jutra 2019

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Atlas wyróżniony tytułem Pracodawca Jutra 2019 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Atlas, łódzka firma chemii budowlanej, została wyróżniona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w plebiscycie „Pracodawca Jutra” 2019. Tegoroczna, piąta edycja konkursu odbyła się pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministra Edukacji Naukowej.

Reklama

W konkursie „Pracodawca Jutra” Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości  przyznała nagrody firmom, które w wyróżniający się sposób wspierają  rozwój kompetencji swoich pracowników oraz z sukcesem realizują inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją.

Atlas prowadzi działania edukacyjne od początku swojej działalności, są to głównie szkolenia dla wykonawców, kadry inżynierskiej, projektantów i architektów, sprzedawców oraz uczniów i nauczycieli szkół o profilu budowlanym. Od 2015 roku działania zostały ujęte w ramy programu, który z sukcesem jest realizowany przez Dział Szkoleń i Szkoleniowców – Doradców Technicznych firmy, którzy są specjalistami w branży budowlanej oraz doświadczonymi trenerami-praktykami.

-Firma współpracuje obecnie z 30 szkołami w całym kraju, które kształcą ponad 6000 uczniów zdobywających zawód w obszarach pokrewnych z działalnością firmy.  W obecnym czasie postęp technologiczny jest kreowany głównie przez przedsiębiorców a nie przez edukację. Programy edukacyjne nie nadążają nad rozwojem technologii, dlatego taka współpraca jest jedyną szansą dla szkół aby były one na bieżąco z postępem technologicznym. Aby młodzież kształcąca się na fachowców branży budowlanej miała możliwość sprawiedliwego skorzystania z oferty Atlasa, firma dąży do tego, by liczba szkół była proporcjonalna w każdym województwie – mówi Monika Wołkanin, Lider projektu z Działu Szkoleń ATLAS.

Grupa Atlas (kiedyś Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych ATLAS) powstała w Łodzi w 1991 r. Założycielami przedsiębiorstwa byli: mgr inż. elektr. Stanisław Ciupiński (ur. 1941), mgr inż. budown. Grzegorz Grzelak (ur. 1958) i mgr inż. arch. Andrzej Walczak (ur. 1958).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy