Reklama

Reklama

Bezpieczne zakupy? Przekonuje do nich Galeria Łódzka

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Bezpieczne zakupy? Przekonuje do nich Galeria Łódzka - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Poniedziałek stał się dniem powrotu klientów do galerii handlowych. Zmieniły się nawyki zakupowe klientów i standardy bezpieczeństwa. Podobnie jest w Galerii Łódzkiej, która oprócz odpowiednich procedur sanitarnych postawiła na komunikację z klientem w zakresie bezpieczeństwa.

Reklama

- Nasze centrum jest przygotowane do otwarcia w pełnym wymiarze. Należy jednak mieć na uwadze, że jest to proces i oczywiście wymaga szeregu działań logistycznych. Mamy nadzieję, że niebawem wszyscy  najemcy, po trudnym okresie ograniczenia handlu, będą w stanie otworzyć swoje lokale w Galerii Łódzkiej. Należy pamiętać, że „bezpieczne zakupy” wymagają wdrożenia szeregu działań, tj. zatowarowanie sklepów, ułożenie planów pracy, czy wprowadzenie procedur ochronnych dla pracowników i klientów. Tego typu czynności wymagają czasu  – mówi Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej. 

W pierwszych dniach otwarcia centrum handlowego cieszyło się ono dużą popularnością wśród Łodzian.

!reklama!

- Nasi klienci sukcesywnie do nas wracają. Jednak mówienie o ponownym otwarciu nieco zniekształca obraz sytuacji handlowej. Dotychczas była mowa o ograniczeniu działalności a nie o całkowitym zakazie handlu. Co wynika z tej różnicy?  Fakt, że nasi klienci, choć należy podkreślić że w znacznie ograniczonym stopniu, byli wciąż obecni i darzyli nas zaufaniem. Podejmowane działania prewencyjne pozwoliły wybierać Galerię Łódzką jako miejsce codziennych zakupów w sektorze spożywczym, w drogeriach, aptece, czy korzystać z usług. Obecnie reżim sanitarny i utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa było i jest naszym priorytetem – uzupełnia Beata Stefańska.

Zakupy w zupełnie nowej formie

Re-otwarcie centrów handlowych to szereg procedur oraz wprowadzenie bezpiecznej ścieżki zakupowej dla klientów. W galeriach wprowadzono prawdziwy „reżim sanitarny”. Ne terenie Galerii Łódzkiej dostępne są ogólnodostępne dozowniki ze środkiem dezynfekującym, w toaletach pojawiły się instrukcje mycia rąk, a na pasażach i głównych ścieżkach zainstalowano tablice z komunikatami władz sanitarnych oraz naklejki podłogowe przypominające o konieczności zachowania odpowiedniego odstępu między klientami. Na terenie centrów handlowych, na 15 metrów kwadratowych przypada 1 klient. Galeria Łódzka stale kontroluje liczbę klientów.

- Posiadamy system automatycznego liczenia klientów, który na bieżąco rejestruje liczbę osób w naszym obiekcie. W oparciu o dane z systemu i sprawną pracę ochrony kontrolujemy liczbę osób przebywających w Galerii Łódzkiej  – komentuje Beata Stefańska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy