Reklama

Reklama

Biura butikowe z pojazdem elektrycznym i ogólnie dostępną stacją ładowania w centrum Łodzi - O potrzebach dzisiejszego biznesu z Okam Development [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Biura butikowe z pojazdem elektrycznym i ogólnie dostępną stacją ładowania w centrum Łodzi - O potrzebach dzisiejszego biznesu z Okam Development [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Biura butikowe z elektrycznym pojazdem i otwartą dla wszystkich stacją ładowania samochodów w samym centrum Łodzi – o ofercie skrojonej na miarę potrzeb dzisiejszego małego i dużego biznesu w Łodzi, rozmawiamy z Katarzyną Lewoc i Dagmarą Grębowską z firmy Okam Development.

Reklama

Zrewitalizowana przestrzeń mieszkalna, biurowa i kulturalno-gastronomiczna przy ul. Piotrkowskiej 217, powierzchnie biurowe w odnowionej fabryce przy ul. Dowborczyków 18 – to inwestycje rozwijane w Łodzi przez firmę Okam Development.

Piotrkowska 217 jest znanym na mapie Łodzi punktem kulturalno-rozrywkowym z powierzchniami dla biznesu oraz lokalami mieszkalnymi. W ramach przestrzeni dawnej odlewni żelaza Józefa Johna, zlokalizowanej w samym centrum miasta, między ul. Piotrkowską 217 a al. Kościuszki 132, na 8 000 m2 zaaranżowano funkcje biurowe, handlowe, usługowe i gastronomiczne.

Drugą inwestycją Okam Development w Łodzi jest zrewitalizowany na potrzeby biznesu budynek dawnych Łódzkich Zakładów Graficznych, przy ul. Dowborczyków 18. Dla najemców przygotowano kameralne powierzchnie, tzw. biura butikowe, a do ich użytku jest samochód elektryczny. Nieocenionym udogodnieniem wydaje się stacja ładowania pojazdów, dostępna dla wszystkich w samym centrum miasta.  

- Nasza inwestycja proponuje ładowanie pojazdów elektrycznych. Będziemy mieli stację ogólnodostępną przy budynku, nie tylko dla naszych najemców, ale dla wszystkich – tłumaczy Dagmara Grębowska z firmy Okam Development.

Ponadto deweloper zadbał, by najemcy lokali biurowych przy ul. Dowborczyków 18 mieli do dyspozycji samochód elektryczny. – Fenomen tego samochodu polega na tym, że on nie jest sklasyfikowany jako samochód i można parkować nim wszędzie, nie ma za niego opłat – wyjaśnia Dagmara Grębowska.

Przestrzenie przy ul. Dowborczyków 18 zostały zaaranżowane w formule biurowca butikowego, a każdy lokal jest wyposażony m.in. w oczyszczacze powietrza. – Odchodzi się od biurowców szklanych, stalowych - nazwijmy to - nowoczesnych. Wraca się do mniejszych przestrzeni, które proponują bardziej kameralne spędzanie czasu – mówi Katarzyna Lewoc.  

- Na rynku zagranicznym można zaobserwować, że duże firmy szukają małych, butikowych przestrzeni (…) gdzie to będzie tylko dla nich, a nie będą w wieżowcach na 10, 15, 5, 7 piętrze – dodaje Grębowska i zapowiada, że każdy może obejrzeć funkcjonalność butikowych biur w specjalnie przygotowanym show roomie.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy