Reklama

Reklama

Budżet Obywatelski na 2023 rok. Masz pomysł? Nadchodzi etap składania wniosków

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Mateusz Kuligowski

Budżet Obywatelski na 2023 rok. Masz pomysł? Nadchodzi etap składania wniosków  - Zdjęcie główne

Jak wygląda procedura składania wniosków do ŁBO? | foto Mateusz Kuligowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Na ten moment w roku czekają wszyscy lokalni społecznicy. 20 kwietnia rozpocznie się etap składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Udział w procedurze może wziąć każdy mieszkaniec Łodzi. Jak to zrobić?

Reklama

Rusza nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego na rok 2023 

Tegoroczny nabór wniosków do Budżetu Obywatelskiego odbędzie się zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Jak podaje magistrat, co roku mieszkańcy zgłaszają około tysiąca projektów. 

– Liczymy na to, że w jubileuszowej, 10. edycji łodzianie złożą wiele pożytecznych projektów, które pozytywnie wpłyną na jakość życia w mieście. Każdy, kto będzie miał jakiekolwiek wątpliwości, jak sporządzić wniosek czy też co w nim zawrzeć, otrzyma od nas pomoc – informuje Katarzyna Dyzio z Biura Aktywności Miejskiej UMŁ 

Od 20 kwietnia wnioski będą przyjmowane w placówkach Urzędu Miasta (ul. Zachodnia 47, al. Politechniki 32, ul. Krzemieniecka 2 B, al. Piłsudskiego 100, ul. Piotrkowska 110). Można wysłać je pocztą – w takim przypadku o przyjęciu zgłoszenia decyduje data stempla pocztowego. 

Na głosowanie w formie tradycyjnej mieszkańcy mają czas do 9 maja, w formie elektronicznej do 23 maja. 

Od poniedziałku, 4 kwietnia na stronie www.vox.uml.lodz.pl dostępna jest ankieta dotycząca kluczowych potrzeb mieszkańców miasta. Na jej podstawie jeszcze w kwietniu oraz w maju Biuro Aktywności Miejskiej zorganizuje spotkania z łodzianami, podczas których będzie można stworzyć wspólnie wniosek do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy