Reklama

Reklama

Coraz bardziej cenimy inteligentne rozwiązania i niskie koszty eksploatacji mieszkań. Mieszkanie w Łodzi z Peira [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Coraz bardziej cenimy inteligentne rozwiązania i niskie koszty eksploatacji mieszkań. Mieszkanie w Łodzi z Peira [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Gościem programu Mieszkanie w Łodzi jest Magdalena Wygoda z firmy Peira. Deweloper realizuje z powodzeniem na łódzkim rynku inwestycje mieszkaniowe, jak: Helińskiego Park, Osiedle Oliwkowe, czy prestiżowy Srebrzyńska Park 3. To różne projekty, ale łączą je komfort i nowoczesność oraz długoletniość i niskie koszty eksploatacji. Jak przyznaje Magdalena Wygoda, tego na rynku mieszkaniowym w Łodzi szukają przede wszystkim młode małżeństwa i rodziny.

Reklama

Firma Peira jest podmiotem o polskim, a nawet łódzkim rodowodzie. Deweloper specjalizuje się w nowoczesnym budownictwie komfortowych nieruchomości mieszkaniowych. – Mimo naszej nazwy, która trochę obco brzmi - Peira - jesteśmy spółką o polskim kapitale, a nawet łódzkim kapitale – mówi Magdalena Wygoda w rozmowie z TuŁódź.pl.

Obecnie Peira prowadzi sprzedaż mieszkań na osiedlu Srebrzyńska Park 3. Prestiżowy budynek graniczy bezpośrednio z Parkiem Zdrowie. Na sześciu kondygnacjach znajduje 60 przestronnych lokali mieszkalnych. Wymagający mogą liczyć na wygodne tarasy i balkony z widokiem na park.

Jak tłumaczy Magdalena Wygoda, większość klientów stanowią młode pary poszukujące mieszkań na lata, w których założą swoje rodziny. Wśród nabywców są także starsze małżeństwa, które wychowały już swoje dzieci i niejednokrotnie zamieniły mieszkanie w domach jednorodzinnych pod miastem na apartamentowiec przy Srebrzyńskiej 3. Wybór takiej alternatywy nie dziwi, bo ta lokalizacja może być spełnieniem marzenia o ciszy, zieleni i przestrzeni, bez konieczności przenoszenia się poza miasto. Magdalenia Wygoda z firmy Peira podkreśla, że myśląc o mieszkaniu na lata, coraz bardziej cenimy inteligentne rozwiązania i niskie koszty eksploatacji.

- Dzisiaj klienci szukają nowinek i w naszej inwestycji dostaną takie poprzez elementy inteligentnego budynku. Pytają również o koszty eksploatacji, a więc sprzedajemy im jakość (…) później zapewniamy także niskie koszty użytkowania budynku - tłumaczy Magdalena Wygoda z firmy Peira.

Okazuje się, że klienci często mają własne pomysły na układ przestrzeni, które staną się ich domami, dlatego firma na etapie projektowania jest otwarta na indywidualne potrzeby. Dla dewelopera ważne jest nie tylko wybudowanie i sprzedaż mieszkań, ale także długoletniość i wygoda ich późniejszego użytkowania. Firma zadbała m.in. o komfort życia mieszkańców latem.

– Zaprojektowaliśmy specjalne szachty, poprzez które klienci mogą samodzielnie zainstalować klimatyzację. Wskazaliśmy miejsca, gdzie mogą wystawić na dachu jednostki zewnętrzne. Wspólnota nie będzie się martwić o to, że będzie zniszczona elewacja albo też oszpecą tą elewację widoczne urządzenia klimatyzacji – mówi Magdalena Wygoda.

Ciekawe rozwiązanie firma Peira zaproponowała nabywcom mieszkań także w kontekście metody sprzedaży. Dla wybranych lokali wskazano ceny bazowe, natomiast pozostałą część stanowią propozycje klientów.

- Wprowadziliśmy nowatorską metodę sprzedaży w pierwszym etapie. Wybraliśmy najbardziej atrakcyjne z wszystkich atrakcyjnych mieszkań na Srebrzyńskiej Park 3, wskazaliśmy cenę bazową i zaprosiliśmy klientów do przedstawienia swojej własnej propozycji - wyjaśnia Magdalena Wygoda.

Zachęcamy do obejrzenia rozmowy z cyklu Mieszkanie w Łodzi:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy