Reklama

Reklama

Czwarte piętro w centrum handlowym Sukcesja będzie od najbliższego piątku do dyspozycji gości

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Czwarte piętro  w centrum handlowym Sukcesja będzie od najbliższego piątku do dyspozycji gości - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Swoje podwoje otworzą kręgielnia Król Kul, siłownia FitFabric oraz kino Helios. Co będzie można w nim zobaczyć?

Reklama

Jak powiedział Gazecie Wyborczej Jacek Graczyk, dyrektor Heliosa w Łodzi, do końca wakacji wyświetlane będą po 10 zł za bilet klasyczne hity dla najmłodszych. Na ekrany wróci np. animacja Sonic. Szybki jak błyskawica.

!reklama!

Będzie także okazja do tego, by przypomnieć sobie serię o Harrym Potterze. W łódzkim Heliosie w tym samym czasie pokazywana będzie pierwsza i druga część (Kamień filozoficzny oraz Komnata Tajemnic). Później z każdym tygodniem kolejne.

Dla dorosłych będzie m.in. horror Furia, thriller Polowanie, dreszczowiec Nieobliczalny z Russellem Crowe oraz komedia Jak być dobrą żoną, które miały premiery w lipcu. Z nowości thriller SF Tenet w reżyserii Christophera Nolana. W Heliosie będzie grany od 26 sierpnia.

Będzie także okazja, by odświeżyć sobie klasyki. 12 sierpnia przypada 10. rocznica premiery Incepcji Nolana. Wtedy też film będzie grany. Ponadto Helios zaprosi na wtorkowe pokazy z serii Złotej Kolekcji Filmowej. W ramach ZKF 11 sierpnia Helios pokaże film Co się zdarzyło Baby Jane? (1962 r.), po tygodniu Mechaniczną pomarańczę (1971 r.), a dwa tygodnie później - Lśnienie (1980 r.). 1 września na ekrany trafi Kolor purpury (1985 r.).

Co ciekawe, pojawi się możliwość zorganizowania prywatnych seansów w Sukcesji, w Heliosie. Pokaz dla 20 osób kosztować będzie 200 zł lub 280 zł w zależności od sali. Do Heliosa wraca również Liga Mistrzów. W kinie pokazywane będą spotkania od ćwierćfinałów do finału, który odbędzie się w Lizbonie. Pierwszy mecz, w którym zmierzą się PSG oraz Atalanta Bergamo, będzie można zobaczyć w środę 12 sierpnia.

CentrumHandlowe Sukcesja przestało działać 1 lipca. Jest wystawione na sprzedaż. 

Jakie działania zostaną podjęte w celu ochrony widzów i pracowników kin Helios?

  • Pracownicy zostali wyposażeni w przyłbice ochronne zakrywające oczy, nos i usta, a także płyny do dezynfekcji dłoni. Ponadto wszyscy pracownicy kina są zobligowani do noszenia rękawiczek.
  • Co godzinę dezynfekowany będzie hol kina, stoliki oraz toalety.
  • Po każdym seansie sale kinowe będą wietrzone i dezynfekowane. Praca instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej jest wyregulowana według zaleceń NIZP-PZH.
  • Przy dużej frekwencji, po zakończonych seansach wyjście widzów z sali będzie odbywać się w miarę możliwości wyjściem ewakuacyjnym.
  • Przy wejściu do kina widzowie będą zobowiązani do dezynfekcji dłoni.
  • Każdy widz znajdujący się na terenie kina będzie zobowiązany do zakrywania nosa i ust.
  • Widzowie powinni zachować między sobą bezpieczny odstęp minimum 1,5 metra. Aby to ułatwić na podłodze w kinowym holu zostały wyznaczone linie wskazujące bezpieczne odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce, np. po bilety.
    Źródło: Gazeta Wyborcza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy