Reklama

Reklama

Darmowe choinki w Łodzi? Zabierz drzewko do domu na święta [zdjęcia]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W przedświątecznej akcji „Adoptuj choinkę” mieszkańcy Łodzi będą mogli bezpłatnie zabrać do domu świerk w donicy. Jedynym warunkiem otrzymania drzewka jest udział w świąteczno-ekologicznym konkursie.

Reklama

Zabierz drzewko choinkowe bezpłatnie do swojego domu

Aby zaopiekować się świerkiem należy wziąć udział w konkursie pt. „Dlaczego warto zaadoptować choinkę?” - wystarczy odpowiedzieć na to pytanie poprzez formularz dostępny na stronie www.adoptujchoinke.pl. 

Konkurs trwa od 9 do 14 grudnia, a ogłoszenie wyników nastąpi 16 i 17 grudnia. Jak tłumaczą Echo Investment i Veolia Energia Łódź, organizatorzy akcji, 200 najbardziej kreatywnych odpowiedzi zostanie nagrodzonych świerkami. 

W całej inicjatywie nie mniej istotą jest zwrócenie uwagi na aspekt ekologiczny. Uczestnicy konkursu po świętach będą mogli oddać drzewka organizatorom, którzy zadbają o ich zasadzenie w Lesie Łagiewnickim. 

Namiastka lasu w łódzkich szpitalach i ośrodkach opieki

Akcja „Choinka od leśników” co roku organizowana jest z myślą o łódzkich szptalach, ośrodkach opieki dla dzieci oraz osób z niepełnosprawnościami, fundacjach dobroczynnych, harcerzach, instytucjach i kościołach. Dzięki przedsięwzięciu osoby, które znajdują się w szpitalu lub ośrodku opieki, będą mogły poczuć ducha świąt. 

Drzewka od leśników ozdobią m.in. mieszkania ochronne prowadzone przez MOPS w Łodzi, 2-gi Dom Pomocy Społecznej, Dom Samotnej Matki im. S. Leszczyńskiej, Dom Dziecka dla Dzieci Chorych Fundacji „Dom w Łodzi”, siedziby Fundacji Gajusz, Centrum Zdrowia Matki Polki, Uniwersyteckie Centrum Pediatrii im. Marii Konopnickiej, Szpital Pediatryczny im. J. Korczaka w Łodzi, placówki Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych i Łódzkie Hospicjum dla Dzieci Łupkowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy