Reklama

Reklama

Hanna Zdanowska ponownie przewodniczącą PO w Łodzi. Czy to krok w stronę wielkiej polityki?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UMŁ

Hanna Zdanowska ponownie przewodniczącą PO w Łodzi. Czy to krok w stronę wielkiej polityki? - Zdjęcie główne

Hanna Zdanowska wraca na fotel przewodniczącej PO w Łodzi | foto UMŁ

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Hanna Zdanowska ponownie została przewodniczącą miejskich struktur Platformy Obywatelskiej w Łodzi. Prezydent Łodzi wróciła na to stanowisko po półrocznej przerwie, kiedy to zastępował ją Cezary Grabarczyk. Dlaczego Hanna Zdanowska postanowiła ponownie stanąć na czele PO w Łodzi?

Reklama

Hanna Zdanowska przewodniczącą Platformy Obywatelskiej w Łodzi. „Wynik chyba nikogo nie zaskoczył”

W sobotę na facebookowym profilu Platformy Obywatelskiej w Łodzi poinformowano o zmianie w miejskich władzach PO.

„Dzisiaj odbyły się wybory do miejskich władz Platformy Obywatelskiej. Wynik chyba nikogo nie zaskoczył. Prezydent Hanna Zdanowska została wybrana naszą przewodniczącą” - czytamy na FB łódzkiej Platformy Obywatelskiej.

Mogłoby się więc wydawać, że Hanna Zdanowska postanowiła zrobić krok w stronę wielkiej polityki. Prezydent Łodzi stwierdziła jednak, że objęła fotel przewodniczącej Platformy Obywatelskiej w Łodzi po to, by łatwiej było realizować jej nowe inwestycje w mieście.

- Żeby Łódź mogła rosnąć w siłę, to trzeba mieć też siłę polityczną. Wszystko po to, byśmy wspólnie z moimi radnymi te procesy mogli dalej przeprowadzać. To jest nieodzowne - komentuje krótko Hanna Zdanowska.

Przypomnijmy, że w marcu 2021 roku Hanna Zdanowska zrezygnowała z przewodniczenia Platformie Obywatelskiej w regionie łódzkim. Jej miejsce wówczas zajął Cezary Grabarczyk.

Zmiany w łódzkiej Platformie Obywatelskiej. Kto będzie wspierał Hannę Zdanowską?

Koło Łódź Platformy Obywatelskiej, którego w sobotę 16 października przewodniczącą została wybrana Hanna Zdanowska, to jedyne obecnie koło w łódzkiej PO, które powstało po konsolidacji trzynastu istniejących wcześniej.

Zgodnie z sobotnimi wyborami, wiceprzewodniczącym Koła PO Łódź zostali: poseł Koalicji Obywatelskiej Cezary Grabarczyk, wiceprezydent Łodzi Adam Wieczorek oraz radna miejska Karolina Kępka.

Sekretarzem Koła został wybrany Robert Kolczyński, zastępcami sekretarza: Jakub Gałka, Jan Zbroński i Radosław Stępień, skarbnikiem Maciej Riemer, a zastępcą skarbnika Krystian Wolnicki. 

W zarządzie Koła PO Łódź znaleźli się natomiast: Paweł Bliźniuk, Tomasz Kacprzak, Ali Koussan, Jak Mędrzak, Zbigniew Papierski oraz Wiesław Łukomski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy