Reklama

Reklama

Innowacyjna metoda leczenia rezonansem magnetycznym dostępna w Łodzi.

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Innowacyjna metoda  leczenia rezonansem magnetycznym dostępna w Łodzi. - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W Polsce pojawiła się nowa metoda, pozwalająca na bezinwazyjne leczenie schorzeń stawów . Jest to terapia rezonansem magnetycznym w systemie MBST®.  Można wypróbować ją również w Łodzi.

Reklama

Zabiegi polegają na bezpiecznym poddawaniu pacjenta działaniu fal o odpowiedniej częstotliwości. Metoda nie wiąże się z jakimikolwiek efektami ubocznymi . To nowa forma leczenia, która różni się od dostępnych obecnie na rynku systemów działających w oparciu o pole magnetyczne. Celem jest nie tyle uśmierzenie bólu, co wsparcie odbudowy oraz regeneracji tkanki chrzęstnej i kostnej. W efekcie pozwala to na utrzymanie zdrowia i jakości życia w każdym wieku. W Łodzi terapia dostępna jest w przychodni SPORTO (ul. Miedziana 13/15).

Terapia rezonansem magnetycznym MBST® skierowana jest do osób, które mają problem z bólami stawów, kręgosłupa, są po kontuzjach oraz urazach sportowych.. Poddanie się terapii może być dla pacjentów szansą na poprawę jakości życia i przedłużenie sprawności, a w niektórych przypadkach także sposobem na odroczenie czy uniknięcie operacji. To wszystko możliwe jest za sprawą regeneracji tkanki chrzęstnej, co przekłada się tym samym na zmniejszenie ilości przyjmowanych leków lub nawet całkowite ich odstawienie.


Technologia MBST stosuje się w przypadkach :

  • Choroby zwyrodnieniowej wszystkich stawów
  • Choroby ścięgien
  • Operacje stawów, operacje więzadeł, złamania kości
  • Choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa,
  • Osteoporozy
  • Artrozy
  • Choroby zwyrodnieniowej stawów szczęki
  • Urazów sportowych i wypadkowych, chorób zwyrodnieniowych ścięgien i tkanki łącznej

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy