Reklama

Reklama

Jakub Pietkiewicz za posła Włodzimierza Tomaszewskiego w łódzkim Porozumieniu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Jakub Pietkiewicz za posła Włodzimierza Tomaszewskiego w łódzkim Porozumieniu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Zmiany w łódzkim Porozumieniu. Jak już informowaliśmy z ugrupowania usunięto posła Włodzimierza Tomaszewskiego. Pełniącym obowiązki prezesa zarządu okręgu łódzkiego został Jakub Pietkiewicz. Kim jest? Czym się wcześniej zajmował? Szczegóły w artykule poniżej.

Reklama

Poseł Włodzimierz Tomaszewski poza Porozumieniem

W lutym 2021 roku doszło do rozłamu w partii Prozoumienie, co poskutkowało zawieszeniem Włodzimierza Tomaszewskiego w prawach członka partii. W sobotę 13 lutego podjęto decyzję o wykluczeniu posła Tomaszewskiego z partii Porozumienie. Oprócz niego z partii wydalono siedem innych osób.

!reklama!

- Powodem było wielokrotne i notoryczne łamanie statutu partii, chociażby w postaci nieuznawania ciał partii, powołując się samozwańczo na rzecznika partii - tłumaczył w rozmowie z TuŁódź Gracjan Majewski z Porozumienia - Nie jest to już poseł, który może reklamować się szyldem Porozumienia. Najpewniej zostanie posłem niezrzeszonym - dodawał.

Poseł Włodzimierz Tomaszewski inaczej widział tę sprawę. O tym przeczytasz w artykule poniżej.

czytaj także: Łódzki poseł Włodzimierz Tomaszewski wykluczony z partii Porozumienie. „Jestem rzecznikiem porozumienia w Porozumieniu”

Jakub Pietkiewicz p.o. zarządu okręgu łódzkiego Porozumienia

Zarząd krajowy Porozumienia podjął decyzję o powierzeniu funkcji prezesa zarządu okręgu łódzkiego Jakubowi Pietkiewiczowi. Ma 46 lat, urodził się i wychował w Łodzi - na łódzkim Karolewie. Jest doktorem nauk humanistycznych oraz specjalistą w zakresie zarządzania, marketingu i zarządzania finansami. Od 2017 r. współkieruje Instytutem Włókiennictwa, działającym w Sieci Badawczej Łukasiewicz - obecnie jako zastępca dyrektora ds. finansowych i inwestycji.

Wcześniej zatrudniony był pełnomocnikiem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, pełnomocnikiem burmistrza Łęczycy. Pełniłtakże obowiązki sekretarza Łęczycy. Odpowiadał za funkcjonowanie urzędu miejskiego i koordynację prac jednostek podległych. Odpowiadał również za kształtowanie i realizację strategii informacyjnej oraz promocyjnej miast, a także za kontakty z mediami oraz relacje z mieszkańcami.

Jakub Pietkiewicz kilkanaście lat pracował w sektorze spółek skarbu państwa i przedsiębiorstw komunalnych. W latach 2006-2015 był członkiem władz spółek działających w branżach: budownictwo, zarządzanie nieruchomościami, transport miejski i radiofonia publiczna. Przez wiele lat pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Akademickiego Stowarzyszenia im. O. Tomasza Rostworowskiego SJ, organizującego festiwale, koncerty i warsztaty dla mieszkańców Łodzi i regionu łódzkiego.

Od ponad dwóch lat przewodniczy Radzie Nadzorczej Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy