Reklama

Reklama

Join IT in Łódź. Daj sobie szansę i dołącz do branży IT w Łodzi [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Join IT in Łódź. Daj sobie szansę i dołącz do branży IT w Łodzi [WIDEO] - Zdjęcie główne

Join IT in Łódź. Daj sobie szansę i dołącz do branży IT w Łodzi TuŁódź Łódź Wiadomości łódzkie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Wbrew obiegowej opinii w szeroko pojętej branży IT swoje miejsce mogą znaleźć nie tylko umysły ścisłe – informatycy, elektronicy i absolwenci innych kierunków technicznych, ale także osoby, które swoją karierę zawodową planowały realizować w zupełnie innych dziedzinach.

Reklama

Politechnika Łódzka wraz z ICT Polska Centralna Klaster stworzyły cykl klipów promujących przebranżowienie, jako jeden ze sposobów na związanie kariery zawodowej z branżą informatyczną.

!reklama!

Kampania Join IT in Łódź pokazuje, że osoby bez wykształcenia kierunkowego czy technicznego,  mogą odnaleźć się w branży IT. Jednym z celów kampanii jest również wsparcie idei life-long learning promowanej i realizowanej na łódzkich uczelniach oraz pokazanie szerokiego spektrum możliwości rozwoju i uzupełniania kompetencji w ramach oferty łódzkich szkół wyższych.

Nie-informatyk w branży IT może stać się specjalistą w różnych obszarach: od niezwykle istotnego dla procesów biznesowych obszaru HR czy zarządzania projektami, przez marketing po testera oprogramowania czy stanowiska związane z analizą danych. Firmy z ICT Polska Centralna Klaster oferują także ścieżki rozwoju prowadzące do stanowisk programistów.

Bohaterowie cyklu „Join IT in Łódź” zdecydowali się dokonać zmian w swoim życiu – rozpocząć pracę nie tylko w nowej firmie, ale w branży o zupełnie innej specyfice.

Bohaterami filmów są pracownicy, którzy dobrze zaaklimatyzowali się w nowej dla nich rzeczywistości zawodowej i to mimo że nie posiadali kierunkowego wykształcenia informatycznego. Każdy z nich zdradza jak osiągnął sukces, jakie działania ich obecnej firmy pomogły im się przekwalifikować, odnaleźć i rozwijać w nowym miejscu pracy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy